Kaкво усештате като сте пред или във овулация?

  • 16 978
  • 86
3дравейте, момичета мили,
порових се и3 постовете 3а овулация, но не намерих никъде лични споделяния. 3атова дали  можете сами да усетите като сте в овулация. Или пък като ви даде теста,че сте в такава какво точно усештате(ох,и3винявам се не намирам стъто,даже не мога да напиша коя буква не намирам като не я и3писва.. ooooh! неловко) Влага ли,.... болки някакви,... или несто друго?Как се исестате като сте в ову?
(Моя гинеколог ме попита дали си усестам овуто и а3 си помислих оттогава,че явно има жени,които го чувстват.)

Благодаря ви и много успехи на попристето по бебеправене и след това  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз винаги усещам моята овулация.Много ме боли яйчника който овулира.24 4аса просто не спират болките и моя гинеколог просто каза 4е съм си супер понеже знам кога да действам за детенце.Но там е нещото че когато съм в ову. и много ме боли трудно правим секс заради болката.
Виж целия пост
# 2
Сега ме подсесташ,че миналия и то3и месец ме боля левия яйчник но а3 все го отдавах на настинка,3астото имах и бяло течение след това..мдаа може да е било и овуто...хм.. newsm78
Вече сте си 3асичам кога ме боли точно..Да,ра3бирам те сигурно е боле3нено..Но какво да правим..3аради потомството сте се жертваме Laughing
Благодаря 3а отговора Hug
Виж целия пост
# 3
Значи аз така усещам.Леки болки в яйчниците и бяло белтъкообразно течение придружено естествено със силно чувства на влага  Rolling Eyes
И леко главоболие.Мисля че е това.
Виж целия пост
# 4
Според и3численията(когато ми е мен3ото и после 14 до 16 ден горе долу би трябвало да ми е овуто. Сега съм някъде 7 дена преди Мен3о(менструация) и усестам влага и някаква бе3цветна слу3,така ми е било с та3и слу3 и усета 3а влага винаги 7,8 дни преди да ми дойде..какво ли е това newsm78 със сигурност си има някакво име? някаква предменструална фа3а....
Виж целия пост
# 5
Хм, влажното усещане и тази слуз, за която говориш (цервикална слуз е предполагам) са по принцип признаци на овулация. Ако искаш да я засечеш по-ефективно можеш да започнеш да си мериш базалната температура, потърси във форума има много инфо за това.
Виж целия пост
# 6
Хм, влажното усещане и тази слуз, за която говориш (цервикална слуз е предполагам) са по принцип признаци на овулация. Ако искаш да я засечеш по-ефективно можеш да започнеш да си мериш базалната температура, потърси във форума има много инфо за това.
Да и а3 така 3нам но  съм 6 дни преди менструация и много ми е чудно да е овулация. Цикъла ми е на 28/30 т.е. сравнително точен и 3атова се учудвам, че може да е овулация. Това с меренето на ба3алната температура ми е доста сложно newsm78 освен да в3ема тестовете 3а ову и да и3меря тоя месец. Не мога да се органи3ирам някак си с тая ба3ална темп. да я меря..
Хубав ден на всички  newsm32
 
Виж целия пост
# 7
Аз болките в яйчниците ги усещам седмица преди да ми дойде...
Виж целия пост
# 8
Точно.И а3. А сега съм седмица преди това.Но болката е някак си по надолу. И така дърпа. Ох,дано не е лелката а  newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17бебчооооо

А 3а овуто..Прочетох сега в друг пост,че на някои им се поддува и корема по време на ову..
Виж целия пост
# 9
бяло белтъкообразно течение придружено естествено със силно чувства на влага  Rolling Eyes

Само това усещам, нямам болки, главоболие и др.
Виж целия пост
# 10
Тая влага трайно и постоянно ли я усещате през тези дни  newsm78?
Виж целия пост
# 11
Ни цС, ни нищо. Единствено понеже се самонаблюдавам от няколко месеца установих на около 20-25 ден от цикъла започват да ме болят гърдите от под мишниците и ме прерязва единия яйчник. Два месеца по ред беше десния, от вчера ме хванаха болките в левия.  Вероятно тогава ми започва или вече съм в ову. Ама аз вече и нищо не смятам че ми писна да се проверявам и да изчислявам.

 Сега като върнах назад темата и виждам, че има и други момичета с болки. Когато започнат болките овуто предстои или вече е започнало според вас  Embarassed
Виж целия пост
# 12
Честно,
АБСОЛЮТНО нищо не усещам!
Виж целия пост
# 13
Тая влага трайно и постоянно ли я усещате през тези дни  newsm78?

Не, само на моменти.
Виж целия пост
# 14
Тая влага трайно и постоянно ли я усещате през тези дни  newsm78?

Не, само на моменти.
На моменти е и при мен.И точно през тези моменти забравих да кажа че ЦС като излиза се чува. EmbarassedНякой може да помисли че нещо друго правя,но... Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия