КАНДИДАТСТВАНЕ СЛЕД 7 КЛАС - РАВНОСМЕТКА

  • 41 859
  • 322

След цяла година подготовка, мисли, притеснения, нерви, стиснати до посиняване палци и горещи молби, ето нашата равносметка:


София
cool_witch           - 1 АЕГ
didkapitka           - 9 ФЕГ
bissitа                 - 91 НЕГ
rosss                   - АК
*Галя*                 - ЧУ
камъче               -  АК
Krische                 - 73 СОУ, чака 2 класиране, стискаме много силно палци Simple Smile
Бойчето              - 18 СОУ, японски език
julialexpetkova    - 91 НЕГ
bloomnicer           - НПМГ - биология
DaniiTedi              - НПМГ - география
Yontcheva            - ТУЕС
mikra71                - СМГ
Cvetina-71           - НПМГ - биология
chocolate1           - 9 ФЕГ
daniivo                 - НТБГ, банково дело
ve4erniza               - 9 ФЕГ
galuchche            - 9 ФЕГ
ВаняМ                  - АК

Велико Търново
сиси кеч              - архитектура (не разбрах кое е училището)

Пловдив
astrid                     - ЕГ "Иван Вазов", АЕ

Габрово
shrek                   - Национална априловска гимназия

Варна
Ani2803               - МГ "Петър Берон" - информационни технологии с френски, чака 2-ро класиране
chicco_r                 - МГ

Ловеч
mama_mima        - ЕГ, немски

Ямбол

мартина              - МГ

Вероятно има някой пропуснат, или нещо сбъркано, но това е поправимо. Моля, казвайте, за да коригирам (както направи ВаняМ) Simple Smile
julialexpetkova се зае да прави подробна таблица - с оценки, школи, балове...
Когато е готова ще я пуснем.


==========================================================================

Лаконичен наръчник
от тези, които извървяхме пътя, към тези, които тръгват по него...


По идея и предложение на bissita, като достоен завършек на нашата тема - и полезен за мамите след нас, нека който желае да отговори стегнато и кратко, за да направи своята равносметка.
Сигурно ще бъдем полезни с мненията си на следващите седмокласници и техните майки, на които им предстои да трещят догодина.

1. Как оценявате постигнатото от децата? Това ли беше тяхното и ваше желание?

2. Ако сега отново имате седмокласник, как ще протече неговата/нейната подготовка - най-важните неща, които трябва да се направят в 7 клас (да ги ограничим до 5, а? Wink)

3. Мотивацията на детето - оценка за постиженията и несполуките през годината

4. Режимът на подготовка - разпределение на време и усилия.

5. Най-полезното в подготовката на детето ми.

6. Какво пропуснах да направя - (ако някой смята, че е пропуснато нещо)

Виж целия пост
# 1
cool_witch - браво за труда!  bouquet
Виж целия пост
# 2
cool_witch - браво за труда!  bouquet

  bouquet  bouquet  bouquet
аз съм от четящите мами
сина ми наесен ще е седмокласник
Виж целия пост
# 3
 Hug  bouquet
Чудесна равносметка! А какво си мислехме преди 10-на месеца?! ooooh! Някой помни ли?!  Grinning
Браво на децата и на нас! newsm10
Виж целия пост
# 4
 Единственото, за което съжалявам е, че късно открих и се включих в този форум.Беше ми много приятно с всички вас и преживях много по-леко лудницата от последния месец.
 Успех на всички дечица и съм почти сигурна, че ще споделяме от есента проблемите на нашите осмокласници.Нищо чудно някои от децата ни да са дори в един клас.Като погледнах равносметката по-горе има 4 деца във френската!
Виж целия пост
# 5
Ако може и нас да ни включите в статистиката на 1-ва страница  Praynig
Аз изпратих данните на julialexpetkova за подробната статистика, но както винаги нещо съм пропуснала  Embarassed

ВаняМ, девойка, София, приета АК и 91 НЕГ, ще учи в АК

Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 6
Статистиката е впечатляваща !!
Браво на децата  smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 7
Здравейте, и аз искам да Ви благодаря, че ни включихте в статистиката и ни приобщихте към вашият сплотен екип. Аз се включих в последният момент и използвах информацията наготово, но просто късно Ви открих. Благодаря още веднъж!
Виж целия пост
# 8
И аз съм благодарна за статистиката. След две години пак съм на линия с последния седмокласник и ще ми трябва информация. Благодаря и за включването ни в равносметката. Ще изпратя данни и за подробната статистика.
Лек ден на всички и сбъднати желания на тези, които участват на второ класиране.
Виж целия пост
# 9
Денят ще бъде прекрасен, нали!
Уич, благодаря! За темата о ибобщените данни!  bouquet
Юлия, ще гледам днес да ти пусна инфо  за нас.  bouquet
Виж целия пост
# 10
Лелеее Уич Heart Eyes браво, и нова тема пусна и данни за дечица и сте писали, писали, а аз да нямам връзка да ви изчета Heart Eyes

Много ми беше хубаво да си дърдорим тук Hug вярвам, че ще продължим Heart Eyes

Браво за успех на всички деца, че по едно време така се бяхме разкиснали, че по-добре да не четем назад Wink
Виж целия пост
# 11
Аз също искам да благодаря на всички активни мами(няма да изброявам имена,за да не пропусна някого)   bouquet. Не съм се включвала особено,но ви четях редовно и определено много ми помогнахте.Пожелавам успех на всички дечица,надявам се никой да не съжалява за избора си.Много се притеснявахме напоследък наистина,но трудното май тепърва предстои.Може да се срещнем в тема за осмокласници например.
Виж целия пост
# 12
Поздравления за Уич  Hug  bouquet Hug  bouquet - за търпението да събере резултатите измежду всичките ни подскачащи емотикони, измежду радостите, поезията, молитвите и надеждите  Peace
Поздравления и за децата  Hug -за това, че всичко е добре, когато свършва добре. Така че - браво на всички бодри горди зайци newsm44

А за мамите - най-големият букет   bouquet  bouquet  bouquet За това, че оцеляхме. И още как smile3521
Виж целия пост
# 13
 Hug ooooh!Благодаря че и ние сме в статистиката!Едно незабравимо лято ви желая и успех през новата учебна година в новите училища Peace
Виж целия пост
# 14
Браво на вас и на дечицата!

Поглеждах при вас отвреме на време и съпреживявах вълненията ви! Свършихте страхотна работа!

Като гледам статистиката, някой от децата ще бъдат съученици! COOL!

 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия