Варна - детски кът за две годишни

  • 5 977
  • 34
Момичета, помагайте!  Praynig Идва и нашият ред да празнуваме рожден ден. Аз исках да е на Максим - в морската градина, ама се оказа заето точно тогава. А исках да е там, защото е единствения детски кът подходящ за 2 годишни. На Хоризонт примерно пързалките са много стръмни и това ще значи да прекарам празника катерейки и пускайки децата от там. А на Максим се оправят сами, без възрастен край тях  Sad  На Аквариума и Планет положението с детския кът е същото като на Хоризонт.
Давайте акъл, трябва да има място и за по-малките, сигурно аз пропускам нещо.
Виж целия пост
# 1
А в Приказките?Не ви ли харесва?
Виж целия пост
# 2
Има едно барче на плажа, казва се "Пико" до басейна, там е хубаво. На Приказките не те съветвам, храната е отврат и обслужването, всичко е гадно, само дето има играчки. Разбрах, че има лятна донатело но не съм ходила и не знам дали имат пак детски кът, така си мисля, защото като ходихме последно в зимната, момичето, което гледа децата, каза заповядайте на лятната пицария. Страия град много ми харесва, но е закрито. А също и едно барче Дебют сега се казва Барби, зад ТИМ залата, но не знам за рожден ден какви условия ще ти предложат, иначе детския кът е супер.
Виж целия пост
# 3
Ако става въпрос за Донатело на плажа - не става, има една пързалка и 2-3 люлки, които са за по-големи деца, няма ограден детски кът, трябва някой да ги наглежда непрекъснато.
Виж целия пост
# 4
В Барби на Чаталджа също няма ограден кът, в неделя бяхме там на рожден ден и дечурлигата търчаха като бесни а мен ме заболя врата да се оглеждам, въпреки, че бяха 4 годишни. И аз се ослушвам за място за рожден ден, Сиси юли ще направи 4 годинки.
За сега май избора ми е едно заведение долу на южния плаж, може би това за което пише Веринайс, макар че не му знам името - до басейна, от северната му страна. Има само една пързалка и 2 люлки ама пък пясъка е в изобилие....бяхме там преди няколко дни. Имаше детски рожден ден и много деца от всякакъв калибър. Laughing Имаше много играчки за пясък и децата наистина се забавляваха. Е, всеки си наглежда чедото ама голяма игра падна, Сиси беше пощуряла от кеф.
Хм...Пико. Thinking Баси, име на наркотик... #Crazy
Виж целия пост
# 5
И аз съм чувала за "Пико", но още не сме го посетили...Донатело на плажа не мисля и аз, че е подходящо.
Сещам се за Делфинариума, но незнам какви са им условията, май не можеше да се вкарва нищо, но сега може да е друго- поне има детски кът за малки с къщичка и т.н. и по-встрани има люлки и пързалка , не малчуганите да търчат между бясно прехвърчащите люлки...и откъм безопасност е ОК, няма коли наоколо, само стълбит има обаче ...незнам
   Имало някаква пицария до Затвора с детски кът, но лично пак нямам впечатления.
   Отново ще спомена р-т "Димят" има огромно пространство да си търчат и разхождат децата, като им вземете количките да си бутат и др. играчки примерно, заградено е, няма опасност. Има и детски кът с люлка и пързалка. Лично ние сме си изкарвали не един рожден ден там страхотно.
Виж целия пост
# 6
Ама и вие ...  Mr. Green Ми аз ви чаках, чаках и днес резервирах Хоризонт. ОТ Максим ми предлагаха да ни вземат въпреки другия РД, ама нещо не ми се видя добра тая идея. И поради отсъствието на всякакви предложения от вас се хванах за Хоризонт. Сега ще отида до това Пико и дано не ми се наложи да си изям ушите от яд, ако се окаже по-добър вариант  Tired
За Приказките и дума да не става, за мен е под всяка критика.  Crossing Arms
Сега се мятам да търся торта. Тук до нас е Бабаеленов. Миналата година поръчвах от тях и беше хубава, но нямат захарни фигурки. Та ще се пробвам на Амбелино, за нея беше писала Лиди. При Бекярова май няма да посмея, че съм чувала за много издънки там  Naughty
Виж целия пост
# 7
Амбелино са много добри! newsm38 Ние вече 5 години сме им върли фенове и не пропускаме рожден ден без да си похапнем от там. А детските им торти са многа красиви!
Честит рожден ден на малкото ти съкровище- много да те радва ама от време на време и да спретва по някоя щуротиика, иначе е много скучно. nbirthday
Виж целия пост
# 8
За рожденния ден на Габи поръчахме и от Амбелино и от Бекярова. Амбелино супер вкусна от тези със снимките отгоре, страшно съм доволна, от Бекярова-не. Препоръчвам ти Амбелино с бисквитен блат или крем шампанско.
Виж целия пост
# 9
Кажете къде е това Амбелино, сладкарница ли е какво е. Моля! Praynig
Виж целия пост
# 10
Препоръчвам ти Амбелино с бисквитен блат или крем шампанско.
Момичета, благодаря ви!  Hug
Аз днес ваче поръчах и то точно в Амбелино, за което благодаря на Лидия   bouquet
Днес имаше една поръчана детска торта, която чакаше да я вземат, така че видях - наистина са им много майсторски пипнати нещата   chef
Поръчах 2 торти с различна украса, да има по една за всеки  newsm04  Крема ще е шоколадов мус по препоръка на собственика. Твърди, че е най-вкусен, разбира се е и най-скъп  Mr. Green
Дано стане хубава веселба  Praynig
Виж целия пост
# 11
Кажете къде е това Амбелино, сладкарница ли е какво е. Моля! Praynig

Амбелино е сладкарница, сами правят тортите. Едната е на ул. Генерал Колев, малко по-надолу от спирка Нептун, има и още една - в една от пресечките пак на Ген. Колев, пада се някъде срещу Окръжна болница... не се сещам за името на улицата.  newsm78
Виж целия пост
# 12
Мерси много, ще ида да погледна. Ама щом я хвалите най-вероятно от там ще купя торта, че миналата година голям зор беше:-((
Виж целия пост
# 13
Мерси много, ще ида да погледна. Ама щом я хвалите най-вероятно от там ще купя торта, че миналата година голям зор беше:-((

Аз съм им яла тортичките, но като съм в заведението, цяла не съм поръчвала. Иначе имат 2 или 3 албума със снимки на торти, какви ли не! Изглеждат добре, дано и на вкус да са такива.  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Тортите на "Амбелино" са супер newsm10
Имат голямо разнообразие, винаги са пресни и много, много вкусни!
По всеки повод поръчваме от там и винаги сме оставали доволни. След седмица отново ще поръчам от там две торти за моите пораснали дребосъчки Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия