Отслабване с хомеопатия?

  • 29 469
  • 17
Може ли да се регулира теглото с хомеопатия?
Според мен би трябвало да има начин тя да помага. Имате ли наблюдения? А резултати?
Виж целия пост
# 1
Ще ми бъде интересно да проследя темата, защото от август се лекувам с хомеопатия и от тогава имам голям апетит. Качила съм няколко килограма и не мога да си поставя за цел да ги сваля.
Виж целия пост
# 2
И на мен ми се случи да напълнея от едни хомеопатични капки и то доста.
Дали има хомеопати във форума? От скоро влизам тук. Ще ми е интересно да чуя тяхното мнение.
Вела, а това лекарство от което качи кг., от хомеопат ли ти е изписано ? МОжеш и него да попиташ и да споделиш после.
Виж целия пост
# 3
Приемала съм само хомеопатични препарати изписани от хомеопат след хомеопатично интервю за комплексно лечение. Причината, за да посетя хомеопат беше, че имам сериозна мигрена с пристъпи 2-3 пъти седмично, която не се повлиява от традиционните форми на лечение. На хомеопатични интервюта ходя през два месеца и всеки път лекарят ми изписва различно лекарство, но с еднократен прием. Така, че не мога да посоча конкретно лекарство и да кажа, че точно от него имам апетит. По - скоро самия метод на лечение явно ми повлия по този начин. Не смея и да приема някакви добавки за отслабване, защото по принцип много неща могат да антидотират хомеопатичните лекарства и не бих искала да рискувам. От както се лекувам с хомеопатия съм отказала напълно и кафето. Понякога така ми се пие, но имам воля да се въздържа. Никога не съм пушила, но зная, че често когато се отказват цигарите се напълнява. Не съм чула обаче някой да е напълнял, защото е отказал кафето. Така, че апетитът ми е или от хомеопатичното лечение или просто е случайно съвпадение по време с него, което не ми се вярва.
Виж целия пост
# 4
Вела, сега видях,че си от Добрич,аз също.
При кой хомеопат ходиш?
Виж целия пост
# 5
При д-р Румен Стойчев. А дъщеря си водя при съпругата му, която е педиатър: д-р Станка Харалампиева. И двамата са класически хомеопати. И определено имаме подобрение и аз и детето, което е с алергичен ринит и бронхиална астма.
Виж целия пост
# 6
В книгата "Хомеопатия за младост и красота" на Сергей Баракин има глава специално за принципите и начините за отслабване с помощта на хомеопатия. Потърсете я, полезна е и като цяло за поддържането на красиво тяло!   bouquet
Виж целия пост
# 7
DreamCatcher, мерси много !  bouquet
Виж целия пост
# 8
В книгата "Хомеопатия за младост и красота" на Сергей Баракин има глава специално за принципите и начините за отслабване с помощта на хомеопатия. Потърсете я, полезна е и като цяло за поддържането на красиво тяло!   bouquet
Moжете да си я изтеглите от ТУК
Виж целия пост
# 9
Благодаря за линка monda.
Виж целия пост
# 10
За хомеопатията - не знам ще помогне ли при отслабване... newsm78
Но виж в тая тема /в началото/: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289839.msg7373105;topicseen#msg7373105  Peace
Виж целия пост
# 11
Ако някой е успял да заслабне ,пишете,че кърмя а имам да свалям доста килца
Виж целия пост
# 12
От м.Април ходя при хомеопат, по повод друг проблем. За сега съм свалила около 3кг., но не мога да кажа 100%, че е от хомеопатията. Вземам и хр. добавки препоръчани ми от докторката, по-вероятно те да са побутнали леко метаболизма ми.
Виж целия пост
# 13
От м.Април ходя при хомеопат, по повод друг проблем. За сега съм свалила около 3кг., но не мога да кажа 100%, че е от хомеопатията. Вземам и хр. добавки препоръчани ми от докторката, по-вероятно те да са побутнали леко метаболизма ми.
Анелиз,а имаш ли излишни килограми и колко?
Виж целия пост
# 14
В момента съм 62, а когато забременях преди около 3г. бях 55. За мен са много излишните, за други може би не толкова.. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия