Помощ! Дали са колики?

  • 5 726
  • 34
Моля на маиките да помагат Tired
Бебчето ми е на 5 дни. Вчера верта към 22ч изпадна в изтеричен рев и така до към 0ч. После заспа и спа спокойно. Днес плаче от 21:30 и все още не може да се успокои. Задремва за малко и след това отново изпада в изтеричен рев. Свива крачета и ръчички. Мислите ли, че толкова рано може да са колики? Има всички признаци на болки в коремчето, но на 5 дни колики  newsm78
Забравих да кажа, че се кърмим на поискване.
Виж целия пост
# 1
Напълно е възможно на 5 дена бебчо вече да има колики. На моята принцеса коликите и почнаха когато беше на 10 дни. Затоплете му коремчето и дано скоро се успокои.
Виж целия пост
# 2
И според мен може да са колики.Може все пак да се обадиш
и на педиатъра ви.Аз давах Саб Симплекс и имаше положителен резултат. Peace
Виж целия пост
# 3
Ами при колики бебчетата си свиват крачета и реват истерично.При нас коликите се появиха към 15 ден,но както го описваш ми прилича на колики.А изхожда ли се редовно? Не е зле да се консултираш и с педито.За твое успокоение.Аз давах Инфаколик и мога да кажа,че имаше ефект.
Виж целия пост
# 4
И аз мисля че са колики. Ти даваш ли вода?
Виж целия пост
# 5
Да, днес давам  вода заради жълтеницата

А Саб Симплекс със лъжичка преди храненето ли да го давам или да си капна в изцедена кърма и така да го дам на бебо? newsm78 Нали се даваха по 15 капки. Със сигурностт утре ще се консултираме е педиатъра
Виж целия пост
# 6
Коликите на Алекс започнаха доста отрано. Така, че е възможно и при твоето бебе да има ранни колики.
И аз давах Саб Симплекс. С лъжичка, преди кърмене. Давала съм и Еспумизан, и чай на Хип.
Виж целия пост
# 7
Възможно е да са колики...

Дъщеря ми още на 6-я ден имаше колики  - при стриктно спазване на хранителен режим от моя страна.
Мони - някъде около 10 ден.
Дани - почти не е имал.
Виж целия пост
# 8
Напълно вероятно е да са колики .Питай си педиатъра кои капки и по колко да даваш.Имам спомен ,че на Вики давах еспумизан по 15 капки преди ядене .Опитвах и хамомила и топли кърпи на коремчето,всичко е период и гушкане .
Виж целия пост
# 9
Масаж на коремчето,еспумизан и чайчето на Хип съм давала Peaceуспокояваше се и когато го кърмех,но коликите започнаха на 15 дни а вие сте малки още newsm78
Виж целия пост
# 10
първия месец само чайче-малко е бебето още за саб
Виж целия пост
# 11
Нашите колики се появиха преди 10-тия ден. Така, както го описваш прилича на колики, но по-добре говори с педиатъра. И ние първите дни след изписването ревяхме неистово-освен коликите (за които педиатърката каза, че се появявали все по-рано), съм нямала достатъчно кърма и е била гладна.
Виж целия пост
# 12
Мерси момичета   bouquet
Сутринта идва педиатъра. Явно наистина са колики, за мое голямо учудване #Crazy, доста рано са се появили  newsm78
Спазвам диета, уж за да не дразня бебето с кърмата и пак  #Crazy Лекарката каза, да давам Саб Симплекс 3 пъти по 10(а не както е на листовката по 15 преди всяко хранене), че е още мъничка  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Явно наистина са колики, за мое голямо учудване #Crazy, доста рано са се появили  newsm78

Не е никак рано. Коликите на моето бебе почнаха буквално един-два дни след раждането. Беше кошмарно. Дано при вас отшумят по-бързо. След баня не се ли поуспокоява? Иначе гушкането помага най-добре от всичко.
Виж целия пост
# 14
Нормално е да са колики. Вечер обикновено болката се засилва. Аз давах на моето дете Еспумизан по 20 капки в шишето с млякото на всяко хранене от някъде седмия-осмия ден до средата на втория месец. Помагаше, почти не съм разбрала какво е това колики.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия