Столче за кола Делти - отзиви

  • 1 031
  • 14
Мами,

имате ли впечатления от това столче за кола?

http://www.kasidabg.com/delti-little-traveller-red-cpath-183_339.html

Ще ви бъда благодарна, ако споделите. А също така и ако знаете къде мога да ги изпробвам на живо с бебето, за да видя дали ще го хареса.  Wink

Виж целия пост
# 1
аз също се интересувам от този модел и ще се радвам ако някой сподели мнение
Виж целия пост
# 2
Побут.

Наистина ли никой не го е ползвал?
Виж целия пост
# 3
Преди време един потребител тук, tatko N 1, се изказваше доста добре за това столче. В темата е писал и откъде е купено.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=261737
Виж целия пост
# 4
Linofrina, благодаря ти много. Златна си.  Hug
Виж целия пост
# 5
столчето е много готино но ... аз нещо не мога да го прикрепя към седалката  Embarassed тази метална рамка ми идва по-широка от седалката на колата и не става и не става  Close ... не можах да намеря и инструкции, абеее вече не знам ... иначе е разкошен стол - малкият направо се разплува вътре. Дано разбера как се закрепва че иначе така ще ми стои докато не стане време да махам металната рамка  Tired
Виж целия пост
# 6
На снимката виждам, че има нещо като "ухо" отзад на металната рамка, в което предполагам, че се пъха колана. А рамката се демонтира, така ли?
А детето вози ли се в нея? Материята запарява ли?
Виж целия пост
# 7
Доколкото разбрах рамката се използва докато детето е по-малко - с нея става полулегналото положение, после се маха и остава само седнало положение, най-накрая се маха гърба и остава само седалката - така поне си мисля аз ...
Виж целия пост
# 8
Ние купихме такова столче на нашия син когато беше на около годинка. Много съм доволна, нашето е в син цвят, дамаската е добра, нямам впечатление да запарва, детето се чувства много добре и се вози конфортно в него, включително и си поспива. Столчето е с добра изработка, стабилно. Всъщност затова го и купихме (2006 год. за 182 лв.). Имаше на Чико на близка цена, обаче мъжът ми като отявлен техничар като видя това в магазина и каза: това ще е, много стабилнао направено Peace
ето и една снимка на Ники на стола
Виж целия пост
# 9
Августа, не се отваря снимката. А ти от къде си? Доколкото разбрах в София няма от къде да го видя наживо  Sad. А вие имате ли проблеми с вързването на коланите?
Виж целия пост
# 10
Ако някой ви каже, че има столче, което изобщо не запарва, не е много вярно. Дори при работещ климатик в колата, на по-дълъг път запарват.
Виж целия пост
# 11
столчето е чудесно,но освен от Касида по интернет  някой знае ли къде се продава ,за да се види и прецени на място
а и в Касида има само червено,което не ми харесва особенно
вие откъде намерихте синьо,а и от другата тема таткото пише,че е купил същото,но цвят Ферари- е такова искам и аз
Августа,оправи ,моля те снимката,че нямам търпение да видя как изглежда в действителност
Виж целия пост
# 12
вие откъде намерихте синьо,а и от другата тема таткото пише,че е купил същото,но цвят Ферари- е такова искам и аз

В другата тема таткото пише откъде е купил столчето.
Виж целия пост
# 13
вие откъде намерихте синьо,а и от другата тема таткото пише,че е купил същото,но цвят Ферари- е такова искам и аз

В другата тема таткото пише откъде е купил столчето.
Аз се обадих на фирмата, но ми казаха, че са търговци на едро и не става да се купи от тях. Само от Касида в Пловдив.  Sad А ми се искаше да го видя да знам дали на беба ще й бъде удобно.
Виж целия пост
# 14
Ако някой ви каже, че има столче, което изобщо не запарва, не е много вярно. Дори при работещ климатик в колата, на по-дълъг път запарват.
Не си спомням да съм казвала, че въобще не запарва. Наистина едва ли има такова столче, но иначе дамаската е по-добра от тези изкуствените на Мони и Чиполино. Мое лично мнение Peace
Иначе столчето е купувано от Стара Загора. В Касида допреди няколко месеца имаше много разцветки, включително и тази.
Ето я и снимката:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия