кремче за очи за 25 годишна

  • 2 937
  • 30
[/color
На 25 години съм, работата ми е свързана с безсънни нощи. Какво кремче за околоочния контур бихте ми препоръчали?
Виж целия пост
# 1
Аз ползвам този

И съм доволна!
Но сега видях,че има и специален за премахване на умората
Виж целия пост
# 2
 На avon има едно за тъмни кръгове и уморени очи, на мен ми се отразява добре. Изсветлява зоната.
Виж целия пост
# 3
Ами аз иначе нямам тъмни кръгове, само подпухвам леко. Благодаря ви за предложенията. Simple Smile Ще погледна и на Ейвън, но определено ми стана интересен и втория на Кларинс и ще с еопитам да го намеря  Laughing
Виж целия пост
# 4
Аз не бих ти препоръчала на Ейвън, то вярно че е до кожа, ама на мен никой техен не ми действа добре на очите... значи аз съм на 29, но ползвам леки кремчета и бих ти препоръчала два които съм ползвала и според мен са добри. Единия е за уморени очи на Авен, а другия не помня как точно беше за уморени очи или за тъмни кръгове на Лиерак.... то има и двата, ама аз не помня точно кой  ползвах  newsm78
Виж целия пост
# 5
И аз не бих ти препоръчала на Ейвън. Не съм доволна точно от този за тъмните кръгове под очите. Sad
Виж целия пост
# 6
Аз се консултирах с козметичката и дерматолог за това какви кремове трябва да се ползват още преди бръчките да са станали истински проблем и единственият съвет беше да избера крем-гел или някаква по лека емулсия, а не свръх тежките кремове.
Виж целия пост
# 7
Много съм доволна от околоочния контур на Лореал
Виж целия пост
# 8
Повечето кремове за околоочния контур са против бръчки и са за по-късна възраст. Този на Лореал е за тъмни кръгове и торбички, доволна съм от него. Сега ползвам Arnaud и също съм доволна, но той е и против бръчки, макар че не е толкова силен. Tired
Виж целия пост
# 9
Темата която сте захванали е много хубава Simple Smile
Иска ми се и аз да се вкюча с един въпрос към вас.Чета коя какви кремове е ползвала,но повечето маи са само за бръчки.Аз по рождение съм с тъмни кръгове под очите които се засилват от недоспиване и преумора,но до сега не съм вземала мерки да се опитам да ги третирам с нещо EmbarassedЧувала съм че има много кремове които изсветляват тъмните кръгове,но дали наистина е така newsm78.Ще ми се наистина да се спася от тази напаст,която се очаква да се засилва все повче Twisted EvilЩе сам ви благходарна ако ми помогнете с някои предложения и съвети  Praynig
Виж целия пост
# 10
Чувала съм че има много кремове които изсветляват тъмните кръгове,но дали наистина е така newsm78.Ще ми се наистина да се спася от тази напаст,която се очаква да се засилва все повче Twisted EvilЩе сам ви благходарна ако ми помогнете с някои предложения и съвети  Praynig
И аз съм с подобен проблем. Пробвала съм какво ли не, но ефектът е нулев. Помага ми само коректорът под очите Sad
Виж целия пост
# 11
Светлана и на мен ми помага само коректора за о4и и кремообразната пудра,но си е ангажимент всеки път когато излизаш да се гримираш tantrum
Чувала съм за крема на Виши за околоочен контур,че избелвал,но все се каня да си го взема и все не мога да отделя пари за това Embarassed
Виж целия пост
# 12
Мисля, че след като са ни по рождение, нищо няма да е в сила да ни помогне  Cry
Виж целия пост
# 13
И все пак, ако някакво чудо ти помогне, веднага свиркай! Ако има мами с подобен проблем, моля споделете.
Виж целия пост
# 14
Темата която сте захванали е много хубава Simple Smile
Иска ми се и аз да се вкюча с един въпрос към вас.Чета коя какви кремове е ползвала,но повечето маи са само за бръчки.Аз по рождение съм с тъмни кръгове под очите които се засилват от недоспиване и преумора,но до сега не съм вземала мерки да се опитам да ги третирам с нещо EmbarassedЧувала съм че има много кремове които изсветляват тъмните кръгове,но дали наистина е така newsm78.Ще ми се наистина да се спася от тази напаст,която се очаква да се засилва все повче Twisted EvilЩе сам ви благходарна ако ми помогнете с някои предложения и съвети  Praynig
Aко прочетеш внимателно и двете кремчета които съм предложила са за третиране на уморени очи и нямат нищо общо с бръчките! Аз нямам бръчки, но покрай първите месеци на бебка бая уморен вид имах... та тогава кремчето на Авен + торбички черен чай перфектно ме оправяха.
А иначе мисля че твоя проблем се оправя единствено с коректор  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия