Жега по австрийски! Някой попита "Ще има ли лято тук?" - 19

  • 13 901
  • 303
Кой тук, кой в България или на по-добро място, само да са добри новините!
Старите ни теми:
Първа тема
Втора тема
Трета тема
Четвърта тема
Пета тема
Шеста тема
Седма тема
Осма тема
Девета тема
Десета тема
Eдинайста тема
Дванайста тема
Тринайста тема
Четиринайста тема
Петнайста тема
Шестнайста тема
Седемнайста тема
Осемнайста тема

Виж целия пост
# 1
Честито юначе на Марински! Да е жив и здрав, да радва мама и да носи гордост за тате!   bouquet
Дано да погледне в темата мама като има време да ни разкаже за принца на мечтите си...  Heart Eyes Много съм щастлива при бебешки и бременни новини. Хайде, Патенце, давай  Wink
Виж целия пост
# 2
пу в новата тема. ама и а3 веднъж да бъда първа.
Виж целия пост
# 3
Ренке какъв е тоя намек?  newsm78Нали съм ти казала, моми4енце на 3 годинки, без памперси, нау4ено на добри маниери и с колело Mr. Green, такова може да приемя, но ревящи, неспящи по цяла нощ, напикаващи се и омазани в ..... бебета не ща Crossing Arms така хувабо си живея, от както Макси е самостоятелен пи4 (само да се нау4и посреднощ сам да става да пика и пак да се вмъква в сака и да ляга и грешка няма да има) да ме видиш сега напримерно, лежа си в люлката по бански, пиша си на лаптопа в 4удното форум4е, преди малко закусу-обядвах и сега 6те си легна да се пека, до 15 4аса съм рахат, Макси е при тагесмутера.
Диан4е, айде ела утре да си побъбрим, битте Heart Eyes
Prosecco Dolce, от Орсей, аз там от години не съм влизала, но колата ми беше паркирана то4но пред него и след като 3 пъти се връштах да сменям паркшайн, взех та влезнах
Сюзан, аз за това с кола си ходя да съм независима, пък и поскрия някое и друго плик4е от мъжо Mr. Green, а както съм тръгнала и аз май скоро време няма да мога да се побирам в интимисими.
Моми4ета 4етох снощи до 3 4аса форума красива мама, направо съм шокирана колко много, ама ужасно многа жени са на диета и от колко дълго време, 6 месеца, 1 година....абе как живеят, аз ако трябва 1 седмица да се ограни4авам и полудявам, а 6 месеца са ми направо абсурд. Вие гладувате ли?
Виж целия пост
# 4
 Mr. GreenАз гладувам, защото не ми харесват манджите на майка ми  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
 аз ям през 2h  Laughing Joy и ми личи
после бебе и малко спорт(ако имам сили), пък ша видим...
значи до тук: миди, рибка, пиене и таратор, сега прибавям към благинките и плажа на патенцето,а как добре всичко се връзва. Аз що съм на работа? newsm12
Виж целия пост
# 6
Пу и аз 2 ра за момиченцето
на 3 годинки, без памперси, нау4ено на добри маниери и с колело Mr. Green, такова може да приемя, но ревящи, неспящи по цяла нощ, напикаващи се и омазани в ..... бебета не ща Crossing Arms
Рени също ще се включи, ще направим списък ама кой ги раздава тези момиченца-мечта Thinking

Отслабване с гладуване- или ще е пълен глад! или ще се яде малко по малко и повече движения, ама 6 месеца гладуване- данке /моля без коментарите "е затова си ги носиш още излишните кила... #Cussing out/

Честито на Марински!Това момченце също е от мнооого дълго чаканите, да е живо и здраво  bouquet
Виж целия пост
# 7
Патенце, що не пробваш в www.ebay.com  Mr. Green Може да има нещо като за тебе  Mr. Green . Ма, ако е без колело, да не се минеш  Joy Joy Joy
Шегата настрана, време ти е и ти се пада. Максо вече абитуриент ще стане, ти се моткаш и по "Интисими" ми обикаляш!  Crossing Arms  Айде време е да попазаруваш бременни дрешлета  hahaha
За протокола, НЕ гладувам, щото Филип още цока!  Crossing Arms Гот ми е, че си имам оправдание да съм дебела и щастлива   261uu
Дебелото торбесто, ти скоро ще изчезнеш от слабост! Я, се поугоявай докато си при мама, кви са тия глезотии?  Naughty
О, как ще си похапна мамини гозбички три дни...  Flutter
Виж целия пост
# 8
Рени, няма нищо в ебей, ве4е проверих Wink
Да ама аз още утре ще ям мамина гозби4ка и няма да ставам от кревата преди 10 Mr. Green, баба му да си спи при него, тя да му пълни сока, тя да го слага на гърнето, мен от утре от 22 до 10 все едно ме няма Naughty искм паузеееееее..........милата ми майка миси 4е идва за 1 седмица, но незнае,4е сме и подготвили седне до 3.8 Rolling Eyes ще ми трябва план да я смиря като разбере. Laughing
Виж целия пост
# 9
и аz да се zапиШа.
не мога да съм години на диета, но на ограничителен режим да...
zависи кой какво раЗбира под диета.
Виж целия пост
# 10
Здравейте мами, татковци и бъдещи такива!

Съжалявам, че дълго време ни ред от мен, но веднага след като изпратихме Мики и родителите и на летището, ни "засмукаха" ежедневните грижи и гости от България. Още съм длъжен на всички Ви, които се вълнуваха с майката и бащата на Мики и които показаха колко голямо може да бъде Българското сърце - обещавам, че днес ще поствам линк със снимките от изписването им от болницата и изпращането им на летището.

А сега тъй като не можах да се въздържа (голям съм чревоугодник) като чух за миди, с умиление (...и пълна със слюнка уста) си спомних за посещението ни в мидената еко-ферма "Дълбока" в Каварна. Горещо препоръчвам на тези, които са вече на море да отидат след като направят резервация и да опитат "Мидите по бургаски".

Добър апетит от мен!  eat
Виж целия пост
# 11
Татко, давай да я видим тая сладурана и ние, които не сме били на свиждането  Hug
Патенце, Сюзън, щом и в ибей не може да се намери послушна тригодишна девойка с обноски и колело, какво следва? Айде, действайте, че Ледения облак е поръчала две български паралелки и трябва да ги напълним  Wink Ро да несе спотайва, ми да се запише и тя в спикъка на желаещите  Peace Дебелото торбесто вече заяви участие, гледам  Mr. Green
Нали съм с фелдфебелски чин "дружинна", почвам да ви досаждам поред на номерата, та да се множи българското присъствие. Както знаете, по-добре да си казвате самички, отколкото да посочвам   bowuu
О, забравила съм да освиркам Фрау Просеко за раждането секцио. Така че:
 smile3516 smile3515 newsm61 smile3513
Така де, като я няма Жени, да натрием носа на ЛаДолче  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 12
Кой се спотайва, къде го да го извадя за ущите Naughty аз съм си дала първа заявката Рении, какви са тези безпочвени обвинения smile3515 Даже почти мога да кажа кога почваме да работим по въпроса
Виж целия пост
# 13
Хехееее Роси, казвай кога ще е  luvbedза да стискаме палци. Може и агитка под прозореца да заформим  newsm47 newsm47 smile3508 smile3501 newsm44 newsm68 newsm10  bg moresmile bg lalalala
Виж целия пост
# 14
Ау! Цяла страница сте изписали!
Аз днес съм в много вкиснато настроение.
Бяхме на Neusiedlersee, вклювам Нави-то и го нагласям да ме прекара през селата, защото ми изтече Винетката. Отиваме на езерото, разхождаме се с корабче, ядем сладолед, качваме се на колата, включвам Нави-то и му давам цел да ме кара у дома. И хоп излизаме на магистрлата и хоп, ме спира полиция. Глоба 120 Евро. Полицаят грозен и строг, беше неумолим, нищо че му демонстрирах моята невинност нагледно с навигационното.
Донесе ми чак уред да платя с банкомат, само и само да не мина метър.
И ме пита дали искам квитанция - ами искам той какво си мисли  Rolling Eyes Даде ми квитанцията и бележка, с която мога да карам до утре по магистралите и ми пожела приятен път. Тръгвам аз и след 200 метра се сещам, че той не ми върна документите и айде, обратно (не по магистралата де  Mr. Green)
Така да ме е яд  smile3511 направо не можете да си представите
Цялото ми ходене до там ми излезна 155 Евро.

А така Рени, какво е това мълчание - ми скарай ми се де, за секциото!

Каварна не е ли доста далече от Обзор?

Марински и от мен честито момченце!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия