Запек от Милумил 3?

  • 1 978
  • 12
Здравейте мами,
искам да ви попитам дали се е случвало на малките палавници да се запекат от АМ Милумил 3?
Ние сме на 11 месеца и половина.
До сега все Милумил 2 давах, нищо, че пише, че е до 8-ми месец.Калина беше болна доста време и не харесваше вкуса на Милумил 3, но след като се излекува, реших да минем на 3-ка, обаче.....3-ти ден вече ака със зор.....даже сълзи избиват на очите и.
 Преди се изхождаше по 3-4 пъти на ден, а от както въведох Милумил 3 и само по веднъж и то както казах с 300 мъки.
Ще го сменям, то е ясно....но се чудя дали пак с Милумил 2 или с Хумана3? newsm78 newsm78 newsm78
Защо точно тези млека, ще питате??? Mr. Green
Защото ако не мирише на ванилия АМ, Калина  НЕ ги пие..... #Crazy
Давала съм Хумана 3 и не се запича, приема я, но ми се случи на 2 пъти да повърне леко след като е пила. Не знам дали е специално от Хумана-та, но такъв извод съм направила.
Педито ми е в отпуска и не си вдига телефона и за това тук знам, че ще намеря отговор.
Благодаря Ви предварително. Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Едва ли е от млякото, детето на тази възраст яде толкова много храни, освен млякото.
Виж целия пост
# 2
Едва ли е от млякото, детето на тази възраст яде толкова много храни, освен млякото.
Дали?
От детска кухня се храним....не съм и променяла режима!
Но може и да си права.
Още не съм взела друго мляко и изчаквам.
Виж целия пост
# 3
аз му даддох милумил 3 за пръв път преди 2 седмици и се изхожда доста добре , дори малко по- често , но не е хранително разстройство -има вероятност да не е от АМ .Може да е от другите храни , които приема.
Виж целия пост
# 4
Тогава ще е от прекаленото количество нишесте в детската храна от кухнята.....знам ли ве4е.....няма от какво друго да е.
Иначе и вода и плодове си яде.......и би трябвало това да регулира стомахчето.
Виж целия пост
# 5
Ние от Милумил 1 минахме на Милумил 2 и после на Милумил 3, никога не се е запичала и аз не вярвам да е от млякото Thinking по-скоро от някаква друга храна.
Виж целия пост
# 6
Здрасти искам да се включа с идея за мляко ,което мирише на ванилия. HIP 3 (розов или син) също миришат на ванилия и бебо ги харесва. Проблемът е , че са много малко количество и непрекъснато следя да не остана без мляко.
Мамета , кажете моля ви какво ви е мнението за Милумил 2 , защото виждам ,че и то е алтернатива за мен.
Много мерси и извинете ,че се намесвам в темата с въпрос  Hug
Виж целия пост
# 7
И аз не мисля,че е от млякото
Виж целия пост
# 8
Здрасти искам да се включа с идея за мляко ,което мирише на ванилия. HIP 3 (розов или син) също миришат на ванилия и бебо ги харесва. Проблемът е , че са много малко количество и непрекъснато следя да не остана без мляко.
Мамета , кажете моля ви какво ви е мнението за Милумил 2 , защото виждам ,че и то е алтернатива за мен.
Много мерси и извинете ,че се намесвам в темата с въпрос  Hug
От това на Хип повръща...по неясни за мен при4ини.....
Аз специално от Милумил 2 съм много доволна и мисля пак да минем на него.....но за сега купих Хумана 3......
Голямо количество е, мисля, че за 2 седмици ще му стигне.
Виж целия пост
# 9
 Здравей,
Аз  малко късно да се включа ама все пак....
Ние сме на 6м и от една - две седмици сме на Милумил 2. Да ти кажа и мойто бебе се запече от млякото. Винаги си е акал по 2-3 на ден а като му смених АМ и само веднъж и то едно такова черно като дарадонки. Мислих да ходя до лекарката за консултация и да го сменям ама се оправи. Сега ака добре. Е пак се напъва повече и е по твърдо ама той яде и пюрета. Но съм сигурна че беше от АМ запека му. Явно им трябва мялко време да се адаптират, все пак АМ с нарастване на цифрата сигурно стават и по калорични и по тежки за стомахчетата им
Виж целия пост
# 10
Синът ми никога досега не е имал запек, а се храни само с Милумил. От два месеца пие тройката. Проблемът сигурно идва от режима на хранене. Важно е да присъстват достатъчно пресни плодове и зеленчуци в менюто на бебето. Овесените ядки също са подходяща храна за деца с такива стомашни проблеми, а и за всички всъщност.
Виж целия пост
# 11
Много сменяш млеката самоинициативно. Не е от Милумила. Справи се със запека, но не се връщай на 2 ка.Можеш да пробваш Нестле Джуниър 1. Много е хубаво млякото. Откакто го започнах моята беба пие вечер добро количество, каквото не можах да постигна с Милумила, месеци наред. Ако сменяш млякото често, ще има запек. Излекувахте ли бактериите?
Виж целия пост
# 12
Здравей,
Аз  малко късно да се включа ама все пак....
Ние сме на 6м и от една - две седмици сме на Милумил 2. Да ти кажа и мойто бебе се запече от млякото. Винаги си е акал по 2-3 на ден а като му смених АМ и само веднъж и то едно такова черно като дарадонки. Мислих да ходя до лекарката за консултация и да го сменям ама се оправи. Сега ака добре. Е пак се напъва повече и е по твърдо ама той яде и пюрета. Но съм сигурна че беше от АМ запека му. Явно им трябва мялко време да се адаптират, все пак АМ с нарастване на цифрата сигурно стават и по калорични и по тежки за стомахчетата им
Аз го смених с Хумана 3 и всичко ве4е е о.к.Определено си е било от милумил 3.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия