Има ли връзка между поднормалното тегло и проблеми със забременяване ?

  • 727
  • 2
Това ми е въпросът. Ще се радвам, ако има и лекари, които да се включат. Простете, ако има друга такава тема, не пиша по принцип в този подфорум, но този проблем ме вълнува.
Виж целия пост
# 1
Зависи колко ти е поднормено теглото и как се храниш, а и дали става въпрос само zа ниско тегло или zа проблеми като булимия и т.н.. Обикновенно няма проблеми, като най добрия покаzател zа това е цикъла ти. Ако е редовен, то zначи всичко е наред (е, има купища други въzможни zаболявания, но те не се определят от теглото, а и колкото  по малко zа тях zнаеш, толкова ще си по спокойна  Wink )
Успех с бебеправенето
Виж целия пост
# 2
Наистина зависи за колко под нормата става въпрос и какво води до това тегло. Когато забременях първият път бях доста слаба и ми се наложи да кача малко килограми, за да нямам притеснения през бременността, но иначе си бях клинично здрава- просто пазех диети и спортувах много. Такава слабост не пречи на евентуално забременяване. Ако обаче става въпрос за болестно състояние- то тогава може и да има проблеми и с репродуктивната система, което не е никак изненадващо.
Надявам се при теб не се касае за второто и ти пожелавам успех в начинанието  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия