шофьорски курс във Варна

  • 1 204
  • 4
след като търсенето се оказа безрезултатно, ще бъда признателна на всички да споделят впечатленията си от този инструктор. Благодаря Ви много наистина за отделеното време и хубаво лято на всички!!!
Виж целия пост
# 1
Ехооо, къде стеее Wink

Много се надявах на отговор... моля, кажете  никой ле не е карал при този инструктор? Бихте ли го препоръчали? Как се отнася с курсистите?Нервен ли е? Добре ли е при него...научава ли се нещо и такива неща?
..А той се похвали,че имал 25години стаж....
Явно никоя от нашите форумски мами не е била при него..,а така разчитах на съвет и инфо,хм newsm78
Моля ви за последно, споделете ако го познавате.
Ще почакам още,надявам се някой да пише smile3523
Благодаря Ви и весел ден Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Здравей, дано не се включвам прекалено късно... а и всъщност не съм майка, ами съм студент... но вярвам, че мога да помогна...
Това лято изкарах курс при него, като трябва да призная, че ми хареса. В интерес на истината се свързах с него, защото е баща на един познат, с който съм играл мач няколко пъти, но така или иначе съм го виждал, че се отнася добре с курсистите. Не е нервен... всъщност е много търпелив.Много рядко ми се е случвало да го изнервя, но трябва да призная, че там съм си бил изцяло аз виновен. Иначе е склонен и да се шегува - стига така да ви тръгнат отношенията в началото Simple Smile
Има и едно предимство - много изпитващи го познават и са склонни да се вслушат в него - наистина голям плюс. Иначе се кара една сива Астра, която е на метан и по този повод не дърпа много, но е добра за учене. Няма и серво на волана, но това пак е плюс като за учебна кола.
Дано съм бил полезен Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Интересува ме колко струва курса при този инструктор,вземат ли се всички часове и в пълен размер-40мин.Търся добър инструктор за сина си,да не е скъпо и да го научи наистина да шофира.
Виж целия пост
# 4
Премахнах името от заглавието.
Желязко, не се прави така.
Добро попадение е опита за ползване на гугъл не по предназначение, но моля, не точно тук!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия