Арабски хляб

  • 3 990
  • 4
Момичета,пробвали ли сте да правите арабски хляб?Има много рецепти,но ме инетресува нещо домашно и изпитано  Flutter Ще съм ви благодарна,ако някой знае в Пловдив къде се продава да ми каже(хляб за дюнери),ако евентуално не се справя с домашното приготовление  Crazy
Виж целия пост
# 1
Аз съм виждала такива арабски (ливански) питки в Пикадили, но в Пловдив май няма. Защо не пробваш да си купиш от там, където правят дюнерите, или поне да ги попиташ откъде ги купуват те?
Виж целия пост
# 2
Аз си купих арабски питки от Метро. Страшно вкусни са. Продават се замразени. Представлява двойна овална питка като за дюнер. Разрязва се в горния край и става като плик в който пълниш с каквото ти е вкусно. Хубавото е че можеш да пълниш много и от никъде не се къса и потича.
Виж целия пост
# 3
Аз си купих арабски питки от Метро. Страшно вкусни са. Продават се замразени. Представлява двойна овална питка като за дюнер. Разрязва се в горния край и става като плик в който пълниш с каквото ти е вкусно. Хубавото е че можеш да пълниш много и от никъде не се къса и потича.

 Thinking Това е много хубаво,като се има предвид,че ще я натъпча до горе  Laughing

Благодаря ви момичета   bouquet Все пак ще пробвам да направя вкъщи(поне за идеята) и ще ида да купя готови,че сме любители на "боклукчивата" храна  Mr. Green Няма манджи в нас и това е то  ooooh!
Виж целия пост
# 4
И в СВА ги има, както и в Била. Обожавам ги Hug Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия