Откъде в София чорапи с гумички за прохождане

  • 5 013
  • 11
Здравейте

Знаете ли къде в София продават чорапки с гумени  ръчички  за прохождане

Виж целия пост
# 1
Предполагам имаш предвид чорапи с гумени пъпчици на ходилото  Rolling Eyes Виждала съм такива в Хиполенд. Но мисля че и в по-малки магазини за детски дрехи също има.
Виж целия пост
# 2
Ние купихме такива от Хиполенд, на Бикал са.
За съжаление не ни свършиха никаква работа, защото гумата не обхваща петата нагоре и след няколко крачки, пълзене, сядане и ставане чорапите се изхлузваха и гумата заставаше по средата на крачето.
Цената по спомени беше 18-19 лв.
Виж целия пост
# 3
В Джъмбо има, бях купила зимата, за сега ще са малко дебели. Един размер бяха затова имаше гумички и на петата  чак, но не са и пречили да ходи, ще ги ползва и тази зима явно. 2-3 лева бяха.
Виж целия пост
# 4
В магазините на "Колев и Колев". Аз  съм много доволна от тях.
Виж целия пост
# 5
а реална цена Thinking
Виж целия пост
# 6
Тези чорапи на БИКАЛ, за които беше споменала една мама не са само с гумени стъпчици по ходилото, а си имат цяла подметка (прилича на силиконова и сигирно е такава, защото е много мека) ето такива Та те струват наистина около 20лв. А другото си е просто чорапче с гумени точици или стъпчици и т.н.
Виж целия пост
# 7
на нас тези на Бикал също не ни свършиха работа, чудесна идея, но се изхлузва.
Обикновено чорапче със силикончета отдолу съм купувала също, но и техните ластици никакви ги нямаше и падаха.
Така че пълен крах
Виж целия пост
# 8
да имам предвид точно чорапче със стъпчици не цяла  гумена подметка

аз съм много доволна от тях  подарък са ни за това питах  къде ги има за да взема още
Виж целия пост
# 9
Виждала съм такива с гумени топченца в магазина на Захи на ул. Билга в Лозенец.
Виж целия пост
# 10
Във всички детски магазини има, но съм виждала и взимала само дебели. За сега са просто убийствено топли. Може да има и летни варианти. На дъщеря ми бяха някакви турски по 3-4 лева. На нея не и се изхлузваха, ластика си беше добър.
Виж целия пост
# 11
Има такива чорапчета и на  NUK, за съжаление не си спомням цената, но сега като ме подсещате - ще взема за магазина
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия