еякулация вътре по време на бременност ?

  • 87 954
  • 28
Приятеля ми няколко пъти свърши в мен, опасно ли е за бебето ? Защото чух, че веществото в спермата може да подейства разграждащо на слузестата запушалка.  smile3518 smile3547
Виж целия пост
# 1
По време на бременност се препоръчва ползване на презерватив, едно, заради възможни инфекции, друго, защото действително еякуялата съдържа простагландини, които спомагат за изглаждане на шийката. Едва ли ще стане нещо фатално, разбира се, но е добре да го имаш предвид.
Виж целия пост
# 2
Имам три бремености през тях все така е било/вътре/ първите се две деца родих точно на термин.Сега съм 32г.с. пак свършваме по същия начин и нямам проблеми.Така,че спокойно,мила,сега ако не свършвате така КОГА newsm10
Виж целия пост
# 3
При първия преглед дали съм бременна докторката потвърди и единствената й препоръка беше - при секс, ползвай презерватив. Аз се бях настроила за други съвети и информация за изследвания, а тя с усмивка обясни, че трябва да ползвам презерватив, защото по-бременна няма да стана, но трябва много да се пазя от инфекции. Смених лекарката - не ми хареса.
Но се съобразих с препоръката. Поне първите 3-4 месеца от бременността.
В твоя случай ми се струва, че няма проблем и не е нужно да се притесняваш - все пак за в бъдеще не е лошо да имаш презервативи под ръка.
Виж целия пост
# 4
И с двете ми бременности сме процедирали точно така, проблеми не сме имали PeaceПростагландините действително спомагат изглаждането на маточната шийка, но предполагам когато вече са налице условия за това, а и тогава не е много сигурно Laughing Една приятелка преносваше и се сексеха с мъжа си редовно, обаче бебето не, та не Naughty
Виж целия пост
# 5
По време на бременността ми правехме секс само така, без презерватив.Родих девет дни по-рано, като имах контракции от седмия месец и тогава започнах да пия Магнерот за задържане. Съответно спряхме секса на цяло до деветия месец, когато доки разреши  Simple Smile.Не знам дали от това се получи, както виждаш други майки не са имали проблеми, но за твое успокоение, а и да не поемате излишни рискове, по-добре за напред да ползвате.
Виж целия пост
# 6
при нас фалове нямаше след това
Виж целия пост
# 7
Да ти кажа и ние така правихме..преносих 3 дни.
Ако много те притеснява - питай лекаря си....
Виж целия пост
# 8
Опасно е ако бременността е рискова и има опасност от преждевременно раждане. Иначе няма от какво да се притесняваш, даже го препоръчват при преносване Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Е явно тези вещества в  спермата на са повлияли върху слузестата запушалка \Joy\ Thinking, родих си на термина Peace
Виж целия пост
# 10
На мен пък не ми подействаха теЗ вещества, преносих 4 дни  newsm78.
Не се коси излишно  Hug Правете лИбоФ.................и се радвайте на жУвота  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
По време на цялата ми бременност мъжа ми свършва вътре - преносих 16 дни и накрая ми направиха индукция. Точно 2-те седмици след термина се скъсвахме от секс именно заради предизвикване и нямаше никакъв ефект....
Виж целия пост
# 12
Не знам нищо за тази запушалка и нейните взаимоотношения със спермата. Това беше най - хубавото на бременността - че не се грижехме за никакво предпазване...
Виж целия пост
# 13
Мъжът ми през деветте месеца свършваше вътре luvbed,и никакви проблеми не съм имала,но при всеки е различно.Питай педито който следи бременността ти,той най ясно ще ти обясни. newsm10
Виж целия пост
# 14
Опасно е ако бременността е рискова и има опасност от преждевременно раждане. Иначе няма от какво да се притесняваш, даже го препоръчват при преносване Simple Smile

И аз съм на това мнение.
Бременностите ми са били безпроблемни  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия