Ползвали ли сте Polygynax...

  • 4 230
  • 50
Предписаха ми глобули Polygynax за подготовка на влагалището преди раждането. В упътването обаче пише, че е противопоказно при бременност. Вие слагали ли сте и какви последствия може да има? Останах с впечатление, че масово лекарите ги предписват профилактично. Thinking
Виж целия пост
# 1
При мен не беше за профилактика,а имах гъбички по време на бремеността.
Аз също се очудих,че е противопоказно за бременни.Но лекарят ми каза-слагай я. Laughing
Виж целия пост
# 2
Не не съм слагала такива глобули.
Никой не ми ги е изписвал. newsm78
Виж целия пост
# 3
Ползвала съм ги 5 пъти, докато бях бременна, в комбинация с антибиотик. Родих живо и здраво бебе. Довери се на лекарите, те си знаят  Peace
Виж целия пост
# 4
Ползвах ги заради наличие на гъбоци, доста се чудих, заради забраната за бременни, но лекарите нали знаят по-добре. Не съм имала проблеми.
Виж целия пост
# 5
Изписаха ми тези глобули, заради бяло течение по време на бременност. В листовката към тях пише, че не са за бременни, но лекарят ме успокои, че няма да има проблем.
Виж целия пост
# 6
и аз съм ги ползвала по време на бременност. няма проблем. в листовката наистина пише, че не е за бременни, но на практика това е почти единственото, което се предписва при микробиологични проблеми за беременни жени. моята гинеколожка ми каза, че са с локално действие и за бебето рискът е минимален.
Виж целия пост
# 7
И аз съм ги използвала за гъбоци,нямах никакви странични Реакции от тях Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Да слагах малко преди раждането - профилактично  Peace
Виж целия пост
# 9
Никога не ми е изписвано.
Защо да ги слагаш, ако е видимо, че няма проблем?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Преди,когато съм ги ползвала в листовката пишеше че стават за бременни и се изписват преди раждането с профилактична цел-ако има някакви гъбички да се изчисти организма преди да се роди бебето.После  ми се наложи да ги ползвам по време на бременността и тогава видях,че листовката е сменена и пише че не стават за бременни.Не съм имала проблем.
Виж целия пост
# 11
Изписвани са ми заради гъбички, но тогава не бях бременна!
Виж целия пост
# 12

  Да, ползвах го два пъти през бременността.За последно в 38г.с.Няма проблеми, не се притеснявай.
Виж целия пост
# 13
Ползвах ги заради наличие на гъбоци, доста се чудих, заради забраната за бременни, но лекарите нали знаят по-добре. Не съм имала проблеми.

Аз също!  Peace
Виж целия пост
# 14
И аз съм ги ползвала по време на бременност имах течение ..., но проблеми някакви от тях не  Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия