Фетална морфология в София - доц. Томова или д-р Марков?

  • 71 440
  • 160
Здравейте, момичета!
Ходя на ЖК в Шейново при д-р Герджиков и той ми препоръча да отида на фетална морфология при доц. Томова или при д-р Марков, тъй като по времето, когато трябва да се направи, д-р Чорбова от Шейново(която прави ФМ) ще е в отпуск. Някоя от вас има ли впечатления от Томова или Марков, че съм в дилема къде да отида.
 newsm78
Благодаря предварително? Simple Smile
Виж целия пост
# 1
От Марков нямам впечатления, никога не съм ходила при него.

За Томова мог да кажа, че за мен е най-човечния лекар и голям специалист. И с двете си бременности ходих при нея - нямам никакви забележки. Прегледът е обстоен, обяснява ти и ти показва всичко. Мъжът ми също беше с мен, на него също му показва и обяснява. Даде ни снимки на бебето, попълни лист за прегледа, който занесох в Шейново.

Няма да сбъркаш ако отидеш при нея!  Hug
Виж целия пост
# 2
Много съм доволна от доц.Томова Peace
Виж целия пост
# 3
Много съм доволна от доц.Томова Peace
И аз така, бяха ме притеснили много за бебчо, а тя ме прие почти веднага като и казах.
Виж целия пост
# 4
Мисля, че и двамата са много добри специалисти, при когото и да отидеш, няма да сбъркаш Peace
Виж целия пост
# 5
А къде преглежда Томова?
Виж целия пост
# 6
И аз съм за доц. Томова
Виж целия пост
# 7
Едва ли има човек,който да  е ходил и при двамата на ФМ.Така че тези,които са ходили при Томова ще ти препоръчат нея,а тези,които са ходили при Марков-него.Аз съм ходила при Марков и съм много,много,много доволна. Peace
Виж целия пост
# 8
Едва ли има човек,който да  е ходил и при двамата на ФМ.Така че тези,които са ходили при Томова ще ти препоръчат нея,а тези,които са ходили при Марков-него.Аз съм ходила при Марков и съм много,много,много доволна. Peace

Аз съм ходила и при двамата. При Марков ходих за 3-те ФМ, а при Томова за фетална ехокардиография. И двамата са добри. При който и да запишеш час, ще си доволна.
Виж целия пост
# 9
Категорично и твърдо ЗА доц. Томова.

Неотдавна имаше тема от Ценителката за смъртта на малкия Станислав на Барби гърл, която е ходила на ФМ при д-р Марков. И който не е видял нито едно от уврежданията, което бебето е имало. Така че при Марков - тц  Naughty
Виж целия пост
# 10
А защо не ти е препоръчал др.Димитрова от Фемина също?Тя,заедно с Марков от Фемина са единствените специалисти,които имат завършен курс за фетална ехография.Както и Томова и Мазнейкова,ама Томова е специалист по фетална ехокардиография по-скоро.Аз ходих при др.Димитрова и съм много доволна от нея.
Виж целия пост
# 11
ЗА доц. Томова Peace
Виж целия пост
# 12
Аз ходих при доц. Томова и съм доволна от нея.
Виж целия пост
# 13
Не познавам д-р Марков, но съм изключително доволна. Ходих при нея по време на бременността си, имах големи притеснения, тя ме успокои и се оказа права.
Виж целия пост
# 14
При който и от тях двамата да отидеш - ще направиш добър избор! През първата бременност ходих при доц. Томова, при втората - при д-р Марков. Ходила съм и при д-р Димитрова, която също е много добра, но просто с нея някак не си допаднахме.
Може би, ако сега пак забременея, ще отида при д-р Марков за ФМ, пристрастна съм не само заради внимателното му отношение към мен (първото ми дете се роди с вроден дефект на стомаха), но и много стриктно проследи второто ми бебе, което се роди здраво.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия