Детска стая с 2 отделни легла

  • 2 381
  • 5
Много ми хареса това предложение, защото леглата не са на 2 етажа и в последствие може да се отделят в отделни стаи. Обаче не помня откъде свалих снимката. Виждали ли сте го по магазините...или пък нещо подобно?



Виж целия пост
# 1
много е хубаво,но трябва доста голяма да е стаята
Виж целия пост
# 2
Ами голяма ми е стаята. Чудя се как е по-добре - да я деля на активен кът и кът за сън или да я разделя за двете деца.  newsm78
Виж целия пост
# 3
много е хубаво,но трябва доста голяма да е стаята

в 15-ина кв. м. ще е ОК, това обзавеждане.
Самсара, понеже май са ти малки децата, може да си направиш кът за спане и за игра.
В последствие кътове за учене. Мисля, че по тази снимка може да ти изработят тази детска в почти всяка мебелна фирма.

Снимката и конфигурацията ме грабна, но на 1во четене... само.
Струва ти се, че са 2 отделни къта, но на практика децата са твърде близко едно до друго. Не, че е лошо, обаче дали е добре  Thinking
Виж целия пост
# 4
Привет, Шани,

Доколкото помня стаята е 16 или 17 кв. Каката догодина става ученичка и мисля отсега да и заделим кът за учене... времето лети... даже не знам дали и за дребния да няма бюро, за да си рисува на него.
Точно това ми хареса в снимката - хем са близо едно до друго (те все спят заедно напоследък), хем са отделени от преградата.
А всъщност какво е кът за игра? Представям си просто празно място и 3 коша/шкафа с играчки.
И още нещо ми хрумва - на каква възраст да слагам телевизор в стаята им... сега ми се струва твърде рано.  newsm78
Виж целия пост
# 5
относно ТВ- нашия батко си има телевизор и ДВД в стаята, но са върху гардероба и не може сам да си ги пуска, т.е. има контрол на времето за филмчета.
аз бих обособила общ кът за игра за децата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия