Мами помагайте -

  • 521
  • 5
Здравейте на всички маи. Въпросът ми е как трябва да държа пешката на бебето, защото имам различни мнения и съм объркана много . Акушерките в Шейново ми казаха надолу задължително а педи то като дойде във вкъщи ми каза задължително нагоре. Благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
Аз никак не я нагласям. Толкоз късо нещо Mr. Green как да му дам посока в тоз широк памперс.
Тя и темата не е много за тоз подфорум.
Виж целия пост
# 2
Въобще не я мисли - както дойде. Никога не съм я намествала  Peace
Виж целия пост
# 3
Бяха ми казали да я слагам нагоре, но тя така или иначе си "хваща" някаква посока, като сложа памперса и никога не остава в същото положение, в което съм я поставила. така че не виждам никакъв смисъл от насочването й накъдето и да било.
Виж целия пост
# 4
Здравейте на всички маи. Въпросът ми е как трябва да държа пешката на бебето, защото имам различни мнения и съм объркана много . Акушерките в Шейново ми казаха надолу задължително а педи то като дойде във вкъщи ми каза задължително нагоре. Благодаря предварително

Аз за пешката не знам... Joy Joy Joy
Ама за пишката-няма значение-както и да я сложиш тя си отива на където обърнеш бебо.  Peace
Виж целия пост
# 5
Слагаш пампито отпред да е по-свободно и пишката сама се намества. Моето дете е момиче, но имам приятелси с момченца и много сме се смяли на векторната ориентация на пишоците. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия