На Халкидики през септември?

  • 4 427
  • 9
Ходили ли сте на Халкидики през септември? Споменаха ни, че е възможно вече да е по-студено и да не е приятно за плаж. Споделете, моля...
Виж целия пост
# 1
  През септември е много приятно и става за плаж,миналата година бяхме и през октомври и времето беше хубаво и пак ходихме на плаж,а морската вода беше супер.Малкия ми син беше на 1г.и 6м. и не излизаше от морето.Само водата във външните басейни на хотела беше студена и не ставаше за деца.
Виж целия пост
# 2
Миналата година бяхме точно през септември. Прекрасно беше.
Виж целия пост
# 3
През септември ще е чудесно.Аз бях там юни и беше адска жега.
Виж целия пост
# 4
През септември е хубаво времето. През юли и август е прекалено топло. Все пак зависи. Рискувайте.
Виж целия пост
# 5
Четири пъти съм ходила на Халкидики през септември и не сме имали и един лош ден.
Климатът на Гърция все пак е различен от българския.
Виж целия пост
# 6
Четири пъти съм ходила на Халкидики през септември и не сме имали и един лош ден.
Климатът на Гърция все пак е различен от българския.


Не само климатът,но и водата.Морето е невероятно чисто,кристално.Няма нищо общо с нашето мръсно Черно море.
Виж целия пост
# 7
Четири пъти съм ходила на Халкидики през септември и не сме имали и един лош ден.
Климатът на Гърция все пак е различен от българския.


Не само климатът,но и водата.Морето е невероятно чисто,кристално.Няма нищо общо с нашето мръсно Черно море.

Напълно съм съгласна  Peace Има невероятни малки плажчета с вода като от картичките, които освен това са и безлюдни  Heart Eyes

Ето един от любимите ми:

Виж целия пост
# 8
Да,изглежда точно така,както по филмите и картичките.Когато миналия месец бях там не можах да се нагледам на красотата и чистотата на морето .Да си кажа честно,вече ме е гнус да влизам в нашето море,а му бях голяма фенка....
Виж целия пост
# 9
Успокоихте ме!  Hug И без това ще ходим с бебе на три месеца и половина, не ни трябва супер жега.  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия