Чували ли сте за тази марка?

  • 957
  • 11
Чували ли сте за марката "The First Years"? Дали се продават нейни неща някъде в София? Имам бебешка лъжичка за хранене и играчка, който много ми харесват ми се иска да видя и други техни продукти. Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Чували ли сте за марката "The First Years"? Дали се продават нейни неща някъде в София? Имам бебешка лъжичка за хранене и играчка, който много ми харесват ми се иска да видя и други техни продукти. Благодаря!
    В гугъла пробва ли?
Виж целия пост
# 2
Дааа. Употребяваме даже Simple Smile

Но са закупувани от САЩ.
Виж целия пост
# 3
Не съм ги срещала в Бг.
Виж целия пост
# 4
Дааа. Употребяваме даже Simple Smile

Но са закупувани от САЩ.

 Peace
Виж целия пост
# 5
Дааа. Употребяваме даже Simple Smile

Но са закупувани от САЩ.

И ние сме в същото положение. Не съм виждала досега техни неща в нашите магазини.
Виж целия пост
# 6
Чудя се дали в Джъмбо не съм виждала продукти с тази марка newsm78 Но не съм сигурна. Ако имаш възможност, може да се разходиш до там. Или някой, който ходи по-често там да каже дали е виждал Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Чудя се дали в Джъмбо не съм виждала продукти с тази марка newsm78 Но не съм сигурна. Ако имаш възможност, може да се разходиш до там. Или някой, който ходи по-често там да каже дали е виждал Simple Smile

Не съм виждала тази марка в Джъмбо.
Виж целия пост
# 8
Чудя се дали в Джъмбо не съм виждала продукти с тази марка newsm78 Но не съм сигурна. Ако имаш възможност, може да се разходиш до там. Или някой, който ходи по-често там да каже дали е виждал Simple Smile

Не съм виждала тази марка в Джъмбо.

 Embarassed Ами беше ми много позната марката, пък онзиден ходихме до Джъмбо и затова така си помислих. А като прочетох твоя пост изведнъж ме осветли къде съм я видяла - една приятелка ни донесе от САЩ booster seat, който е на тази марка, а тези дни за пръв път се загледах етикета и така. Надявам се не съм подвела никй и се извинявам за заплеслъка си Blush
Виж целия пост
# 9
Тези дни попаднах на някаква реклама за детски конкурс-наградата беше игра4ка на тази марка.Нищо 4удно да са по4нали да ги внасят и в БГ. Възможно е да ги има в Пиги Хаус.
Виж целия пост
# 10
Да марката е страхотна, но и нашите неща бяха от щатите....
Виж целия пост
# 11
Premaman продават продукту на тази марка, виждала съм и в каталога на Mothercare Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия