Прахте ли предварително официалния комплект за изписване?

  • 9 949
  • 140
Здравейте мами! Знам че дрехите, които се обличат на новороденото трябва да бъдат изпрани и изгладени предварително. Но се чудя дали да постъпя така и с красивия официален комплект за изписването. Ако го разопаковам и ги изпера никога няма да изглеждат по същия начин. Моля посъветвайте ме!
Виж целия пост
# 1
Дааа, пера всичко, което купувам. И още гладя, ама май се престаравам Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Перерът се и се гладят естествено  и това поне до годинка.
Виж целия пост
# 3
Комплекта за изписване и всички други дрешки,които бях купила за бебето ги изпрах и изгладих.
Виж целия пост
# 4
Туй да ти е проблемът! ooooh!
Изпери го.
Виж целия пост
# 5
Благодаря за отговорите. Чудех се защото като съм ходила на изписване комплектите, които носят красиво опаковани не изглеждат  прани. Но аз както си бях планирала ще го изпера.
Виж целия пост
# 6
Изпрах и изгладих всичко! Държиш ли да са в кутията и да носиш допълнително неща?
Виж целия пост
# 7
Изпрах ги Peace
Виж целия пост
# 8
не само за детето, но и за нас винаги пера нещо ново и тогава го обличаме, да мине през една вода  Peace
Виж целия пост
# 9
ако толкова те притеснява опаковката-изпери, оглади и пак си го опаковай....но според мен не е важна опаковката-така или иначе акушерките ги разопаковат и избират най-подходящото да облекат.Важно е детето ти да се роди живо и здраво.Леко раждане.
Виж целия пост
# 10
Peace

Разбира се че да  Laughing
Виж целия пост
# 11
Изпрах, изгладих, сгънах по същия начин и прибрах в кутията. На изписването акушерката толкова бързаше, че използва само две-три неща от комплекта, а и никой не гледа дрешките в кутия ли са и как са сгънати. Всички гледат бебето! Леко раждане! Peace
Виж целия пост
# 12
Да! Peace
Виж целия пост
# 13
Да, не съм се замисляла, че може да не се пере нова дреха .
Виж целия пост
# 14
Пера и гладя всичко и нямам намерение да спирам да ги гладя. Не обичам намачкани дрехи. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия