имам въпрос

  • 1 164
  • 12
Какво трябва да се случи за да напуснете съпруа си. Моят случай е особен аз съм особена но като цяло ако се случи така че съпругът не уважава вашата самостоятелност и вашата преценка и ако намира повод за скандал - как се харчат парите каква майка сте защо работата ви е винаги на първо място защо тези приятели как не сте комуникативен човек и изобщо ако има много въпроси и ако вие сте не достатъчно достоен партньор от другата гледна точка или поне човек който не е достатъчно увере3н в себе си и човек който не може да взима важни решения за себе си и за детето (дали да бъде или не кръстено например) и за това се взимат еднолични решения от половинката
С други думи докъде трябва да се стине за де се вземе подобно решение
Виж целия пост
# 1
Сори ако спамя, ама това не се чете... Няма препинателни, няма почивка... дано някой ти отговори
Виж целия пост
# 2
Какво трябва да се случи ли....ами да се решиш да го напуснеш.
Щом вземеш това решение значи е имало защо.
Причината ти ще я знаеш.
За всеки е различна.
Виж целия пост
# 3
Какво трябва да се случи за да напуснете съпруа си. Моят случай е особен аз съм особена но като цяло ако се случи така че съпругът не уважава вашата самостоятелност и вашата преценка и ако намира повод за скандал - как се харчат парите каква майка сте защо работата ви е винаги на първо място защо тези приятели как не сте комуникативен човек и изобщо ако има много въпроси и ако вие сте не достатъчно достоен партньор от другата гледна точка или поне човек който не е достатъчно увере3н в себе си и човек който не може да взима важни решения за себе си и за детето (дали да бъде или не кръстено например) и за това се взимат еднолични решения от половинката
С други думи докъде трябва да се стине за де се вземе подобно решение
Успокой се, прегледай поста си, сложи запетайки и се опитай да кажеш какво точно те притеснява. Така може и някой да успее да ти бъде полезен. Нищо лично, но личи, че си афектирана и от написаното не са разбира какво точно искаш.
Виж целия пост
# 4
 Да спра да го обичам би било достатъчно.
Виж целия пост
# 5
Когато, седнете да вечеряте (примерно) и ти го погледнеш и се запиташ: "Какво, всъщност, търся при този човек?", тогава няма смисъл да оставаш. Събери си ума, останалото ти достойнство и поеми живота си в ръце.
Виж целия пост
# 6
За колко годишен брак става на въпрос?
Виж целия пост
# 7
Като си дадеш сметка, че живота с този човек ти носи повече нещастие отколкото щастие...

P.S. И наистина, като се успокоиш, оправи поста си, че трудно се разбира какво искаш да кажеш.
Виж целия пост
# 8


Не разбрах много какво искаш да кажеш, така без препинателни знаци, но,
защо работата ви е винаги на първо място - това не ми звучи добре,  Confused
как не сте комуникативен човек - ако съпругът ти мисли така за теб, значи наистина не можете да се разберете, промени начина си на комуникация, така че да разбира какво му говориш,
човек който не може да взима важни решения за себе си и за детето - според теб на какво се дължи това мнение на мъжа ти за теб, има ли поводи да си го мисли?  newsm78 Защо е с теб той тогава?
Много въпроси, на които можеш да си отговориш само ти.

А до къде трябва да се стигне, няма такъв отговор - всеки стига до там до където реши, че може или иска.
Виж целия пост
# 9
Според мен човек трябва да се обърне назад и да погледне - кое е повече хубавите или лошите моменти.Когато си дадеш сметка,че през повечето време си плачела,трябва да кажеш "Край!",защото в бъдеще,той едва ли ще е направи щастлива.
Виж целия пост
# 10
когато не виждаш бъдещето си с него
Виж целия пост
# 11
Сори ако спамя, ама това не се чете... Няма препинателни, няма почивка... дано някой ти отговори
newsm39
и подчти нищо не схванах....
Виж целия пост
# 12
Когато си готова да го напуснеш ще разбереш
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия