От къде картобъркачка? Спешно!

  • 1 055
  • 6
Търся такава картобъркачка.
В "Без паника" нямат в наличност. Някой виждал ли е някъде?
Виж целия пост
# 1
Подобна ни подариха в дет.маркет "Вега" при покупка над не знам си каква стойност беше.Предполагам, че ги и продават там, но това за Варна, не знам от къде си.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти много. Те май имаха сайт, нали? От София съм, ама тази картобъркачка не ми изглежда като детска играчка.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ти много. Те май имаха сайт, нали? От София съм, ама тази картобъркачка не ми изглежда като детска играчка.
Абе те децата на 10 години пак са си деца и доста играят на карти.
Иначе Вега детски супермаркет има на бул. Гоце Делчев, веднага след бул. България  в посока Красно Село, малко преди Лучано.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ти много. Те май имаха сайт, нали? От София съм, ама тази картобъркачка не ми изглежда като детска играчка.
И на мен така не ми изглеждаше, даже се чудех защо я подариха на сина ми(беше на 3 тогава), ако я намеря из купищата играчки и е здрава, ще ти я подаря, не ми трябва.
 Simple Smile
Виж целия пост
# 5
 Laughing
Ти видя ли й цената? - http://www.bezpanika.com/index.php?option=com_content&task=v … 97&Itemid=132
Хубав подарък.
Виж целия пост
# 6
Не ме бърка. Mr. Green
За мен е ненужна никому вещ.Само да я издиря, да не съм я изхвърлила с поредното разчистване и ти я пращам.Няма да спамя повече, ако я намеря ще ти пиша ЛС.
П.С.Като гледам, май приличаше повече на втория модел, класик. Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия