Пак за акнето :(

  • 631
  • 4
Тази тема сигурно Ви е омръзнала, затова се извинявам, но все пак се надявам на малко помощ и съдействие.
Моят проблем се състои не толкова в самите пъпки, колкото в заличаването на следите от тях. Забелязала съм следния проблем: след като пъпката е отстранена, остава раничка, посъветваха ме да ползвам Бочко или Здраве, защото имат смрадлика и успокояват, но аз забелязвам, че след употребата на крем пъпката пак излиза, дори и по-лошо, излизат и нови. Препоръчайте ми нещо за заличаване на следите от акне, само да спомена, че и маските ми действат по същия начин, затова докато имам пъпки си позволявам единствено хума.
Лошото при мен, е че като ми излезе една пъпка и докато се преборя с нея, на помощ и идват още..., а такива имам само преди менструация и докато ги изчистя и пак се почва.
Виж целия пост
# 1
Има много теми по повода.

Иначе моят съвет е - козметик или дерматолог. Те ще ти препоръчат най-добрите кремове за твоята кожа. Каквото и да ти кажем ние, то е валидно за нашите кожи. При теб не се знае дали ще има ефект, а може дори да влоши положението.
Виж целия пост
# 2
Преди време и аз се бях интересувала от методите за туширане на белези от акне.
Имаше мнения за пилинг и дермабразио, но след консулт с дерматолог се оказа, че те са противопоказни за себорейна кожа (като моята), дори в латентен период.
Та, атаките срещу акнето наистина са индивидуални, аз лично забелязвам, че много добре им се отразява изсушителя с чаено дърво от орифлейм (с него акнето изчезва по-бързо и незабележимо). За другото - при козметик/лекар. 
Peace
Виж целия пост
# 3
явно,кожата ти е мн.чувствителна,внимавай каква козметика използваш-гледай да са продукти за проблемна и чувствителна кожа-и аз бях така по едно време и се оправих с Авен-имат такава серия-вземи си кремчето и гела за измиване и спри засега др.мазила Grinning
Виж целия пост
# 4
Видя, ли и тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=215738.0;all
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия