И косата да блести!

  • 19 222
  • 140
Да блести косата! Кой е конкретни  продукт? С какв се е намазала тази, аз искам като нейния блясък, знае ли някой как се постига това?
Виж целия пост
# 1
С фотошоп!  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Да блести косата! Кой е конкретни  продукт? С какв се е намазала тази, аз искам като нейния блясък, знае ли някой как се постига това?

Wow!Уникална е -не само косата Heart Eyes Mr. Green
ПП Bellucci  много си права Tired ( за съжеление)
Виж целия пост
# 3
Nivea Diamond Gloss

Виж целия пост
# 4
svetlanka85, това, което виждаш на снимката, е резултат от старателно изправяне с професионални препарати и лосиончета за коса, кристали, мазила...и най-вече от значение е СВЕТЛИНАТА, при която е снимана 'убавицата  Crazy Ако я видиш посред бял ден, едва ли ще блести така. Но определено и косата и е хубава!  Peace
Виж целия пост
# 5
Виждала съм такива коси, но как да ги питаш жените на улицата, а и тези които питаш не казват!
Виж целия пост
# 6
 Естествено, с фотошоп  Mr. Green , но не само. Мойта е такава, НО :
 1 - е идеално права като на китайка, та не се налага да я изправям.
 2 - тъмна
 3 - най-много блести след боядисване
 4 - ползвам само маска за коса, без вакси и др. препарати.

  Така че ако косата ти е руса и чуплива, такъв ефект никога няма да видиш. Забележи, че по рекламите неслучайно избират тъмнокоси мацки с права коса - така се отразява най-добре светлината и ни подвеждат да купуваме поредния продукт.  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Мирена е изключително права  Hug А продуктите на Нивея, не знам как има още хора,които да ги купуват. На мен ми излиза винаги пърхот от тях. Както и тези на Шаума.
Имах приятелка,която се явяваше на кастинг за шампоаните на Пантен, има страхотна руса къдрева коса. Естествена. Еми изобщо не са я питали дали ползва техните продукти. Просто и харесали косата.
Така че мила  svetlanka85, всичко си е до ген. И ако искаш да се грижиш за своята коса, заповядай в темата за красивата коса Hug, защото здравата и поддържана коса е най-красива. Peace
Виж целия пост
# 8
Забелязала съм, че най-хубаво блестят тъмните коси и то ако са боядисани с качествена боя. В далечните години, когато нямаше кой знае какъв избор на нашия пазар се боядисвах с каквото има и косата ми беше матова, като сухи пръчки стоеше. Сега е съвсем различно, въпреки сешоарите и всякакви други тормози, косата ми блести, използвам хубава боя.
Виж целия пост
# 9
Абсолютно с фотошоп и наистина умело използване на светлина  Crazy боята придава някакъв блясък на косата, но това просто си личи, че е пипано  Flutter
а има продукти, които засилват блясъка, но чак така ме съмнява да се получи  Whistling
Виж целия пост
# 10
Да и аз ползвам точно тоя. Тъкмо се чудех дали да ходя да го снимам.  Laughing
Виж целия пост
# 11
Абсолютно с фотошоп и наистина умело използване на светлина  Crazy боята придава някакъв блясък на косата, но това просто си личи, че е пипано  Flutter
а има продукти, които засилват блясъка, но чак така ме съмнява да се получи  Whistling

Ами нали за да блести нещо трябва да има наличие на светлина? Без светлина няма какво и как да се отразява. На тази снимка наистина е възможно да има фотошоп, понеже се вижда, че е някакъв модел може би, но по принцип е възможно и без фотошоп. Нямам много време в момента, но по късно ще изровя моя снимка, правена съвсем любителски и ще я пусна за невярващите Peace
Виж целия пост
# 12
Това е Адриана Лима...модел на Victoria's Secret...като ги снимат нали си виждала как има насочени прожектори и неща, които отразяват и пречупват светлината...понякога точно по този начин се получават чудеса...особено при добрите фотографи...
не отричам факта, че дадена коса може да има блясък и че с определени средства може да се засили...просто казвам, че това ми прилича на пипана снимка и че в домашни условия е почти невъзможно да се постигне  Peace
Виж целия пост
# 13

Купих си го прехваления даймънд глос ама по матова коса никога не съм имала като след него-честно.С ПАНТЕН получавам по добри резултати Peace
Виж целия пост
# 14


Купих си го прехваления даймънд глос ама по матова коса никога не съм имала като след него-честно.С ПАНТЕН получавам по добри резултати Peace
Може би на различен тип коса е различен и ефекта! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия