Блясък за лице ?

  • 9 996
  • 80
Момичета търся си блясък за лице, но нищо не намирам. Не говоря за бронзови пудри, защото те блестят като обикновен руж / ако въобще блестят / . Виждала съм момичета с такъв блсък на скулите , стои наситено златисто и много красиво. Имате ли идеи за марка , която го предлага ?  newsm78
Виж целия пост
# 1
Момичета търся си блясък за лице, но нищо не намирам. Не говоря за бронзови пудри, защото те блестят като обикновен руж / ако въобще блестят / . Виждала съм момичета с такъв блсък на скулите , стои наситено златисто и много красиво. Имате ли идеи за марка , която го предлага ?  newsm78

Есте Лаудер имат такъв флуид,но е по скоро перлен-седефен,но пък блести страхотно и точно като по снимките в списанията.Нещо не го намирам за да пусна линк Thinking

Последно си купих златен прашец в четка на толкова евтината марка Есенсес...за 2-3 евро някъде ама какъв ефект само-позлатява.Вчера сложих черна очна линия,бронзова пудра и по скулите от този златен прашец...майка ми каза,че съм се направила на фараон Laughing Laughing Laughing

На Гарлен има една пудра Африка ритъм в два цвята-едната е тъмна бронзова а другата си е направо златна,също много хубаво стои на лицето и направо позлатява.

Има и много други подобни продукти но в момента не се сещам...

Виж целия пост
# 2
Ще потърся тези които ми каза, благодаря   bouquet

Междувременно, ако има още - давайте ги Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Макс Фактор ползвам аз,под формата на стик е.Много съм доволна от ефекта,който създава.
Виж целия пост
# 4
Диор имат прекрасна пудра, която е само блясък...
Borghese имат продукт за лице и тяло, който също е само блясък
и Герлен има едно такова за очи и лице... Crazy

после ще потърся снимки да покажа  Grinning

...последно една пудра на EL ми пристигна, но още не съм видяла блясъка къде е...затова си мълча за нея още  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Стила също имат някакъв блясък за лице,ето: http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=56398&goChar=S  Peace
Виж целия пост
# 6


Revlon Skinlights  Face Illuminator - 25 lv, преди година-две ги имаше в Бонжур, иначе май не съм ги виждала по други места в България  Hug





И като говорим за бронзови пудри, това е най-доброто което съм ползвала - а съм ползвала и от разните му там Диори, Шанели, Естита и кво ли не. Единствено на Герлен бронзиращите перли и на Диор тази могат да се сравняват



Изивявам се за оф-топика, обаче просто трябваше да кажа и за пудрата Skinlights
Виж целия пост
# 7
Нещата на Revlon бяха страхотни,но ги спряха от производство.
Виж целия пост
# 8
Еeeeeeeeee!!!!!!!!! Добре че си купих 3 от бронзиращите пудри последня път  Crazy
Виж целия пост
# 9
Кога и откъде си ги взе? Praynig
Виж целия пост
# 10
Аз ползвам това на Максфактор, но то е по-скоро сребристо. Манхатън имат течно пак сребристо.
Мисля, че орифлейм имат златист блясък, ако още се предлага де.
Виж целия пост
# 11
Ами от Бостън края на миналия август. Обаче в Америка май още ги има, може само за Европа да са спрели, или да са спрели да ги внасят в България. Принципно ако те интересува мога да проверя и ако ги произвеждат още да ти донеса, но трябва да ми кажеш кой нюанс искаш - и да чакаш до края на август. Там са по $15 и илюминатора, и пудрата.
Виж целия пост
# 12
Аз съм много доволна от блясъка за лице на Орифлейм.Вече второ лято само него си ползвам.
Ето този:
http://www.oriflame.bg/prod/catalog/ProductDetailCategoryCheck.j … false&noMenu=
Виж целия пост
# 13

Revlon Skinlights  Face Illuminator - 25 lv, преди година-две ги имаше в Бонжур, иначе май не съм ги виждала по други места в България  Hug
Мда, аз ползвам това. Simple Smile
Мноого съм доволна от него.  Hug
Аз го ползвам, дори самостоятелно, без кремче отдолу, защото си има и 15 ф-р слънцезащита, а и се види лосион, все пак.  Wink
Виж целия пост
# 14
Златна пудра ползвам, на диор но е от миналата година и тази не са я пускали пак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия