Добра ясла около Цар Борис Трети и Д.несторов

  • 1 059
  • 8
Интересувам се от личния ви опит относно добра детска ясла в района на медицинска акдемия, Стрелбище, Красно село. Най-много ме интересува грижовността на персонала, материалните условия са не маловажни, но не и най-важните.
Виж целия пост
# 1
Дъщеря ми ходи в 31 ясла - намира се в дясно от Ритуалната зала Красно село. Доволна е, харесва й и ходи с желание. Като види лелите/ госпожите се ухилва до уши и дори не се сеща да ни каже чао Simple Smile
Разбира се винаги има какво още да се желае, но като цяло нямам оплаквания  Peace
Виж целия пост
# 2
C-mira, много ти благодаря за отговора. По колко деца са, има ли проблеми с приема и от каква възраст приемат?
Виж целия пост
# 3
В групата на Емка са 17 деца - но най-често все някой липсва. С приема не сме имали проблем. Но е само ясла, а не ОДЗ. Приемат от 10 месечна възраст до колкото зная, Емка беше на 1г и 6м когато я пуснах. Помещенията са ремонтирани и чисти, сега лятото пак ще правят ремонт.
Виж целия пост
# 4
и ние сме в 31-ва ясла, много съм доволна - нашите госпожи гледат добре децата, дребната ги обича много, били и приятелки. директорката е супер напориста и всяка година прави ремонти, тази година ще е оградата. условията са добри, преди даже имаха повече храна от разпореденото, пак с допълнителни пари.

с-мира, вие в коя група сте?
Виж целия пост
# 5
2-ра Simple Smile а вие?

Това за оградата е добра новина  Peace
Виж целия пост
# 6
2-ра Simple Smile а вие?

Това за оградата е добра новина  Peace

ами да, така разбрах. на мен оградата не ми пречеше, но колкото повече ремонти, толкова по-добре. ние сме в 4та група, много съм доволна от персонала, внимателни са и мили. не са перфектни, но аз и не очаквам това. почти нямам оплаквания освен това, че в по-хладно време не излизат. от друга страна акто си представям че една жена трябва да обуе и облече 20 деца, не си и помислям да правя на въпрос, гледам да я взема по-рано да я разходя и така.
Виж целия пост
# 7
така правя и аз Simple Smile гледам да се разхождаме след яслата Simple Smile То нашата група е и на втория етаж и за персонала е още по-трудно докато свалят по стълбите всички дечица. Но като цяло съм доволна - добре се грижат за децата и малката ги харесва Simple Smile
Виж целия пост
# 8
сега изкарват всички групи, гледам ги за ръка едно по едно се точат. ама през май месец почнаха. на брат ми детето в швеция виси по половин ден навън, независимо от метеорологичните условия - имат едни непромокаеми дрехи и с тях - на дъжд, студ. не боледува откакто е там. върна се тук и за 6 месеца здрава не я видях, ама тук не дишат чист въздух през цялата зима Rolling Eyes

уф, зимата ще е труден период, нали рано става тъмно, и да я взема не знам къде ще ходим. ама поне се радвам .че са мили с децата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия