Дрехи за кърмачки

  • 1 446
  • 24
Мили мами, искам да ви питам, мислите ли, че на българския пазар има нужда от такива дрехи и бихте ли си купили? На мен ми е много удобно, но тениските ми ги носиха от Германия. От друга страна като се замисля спокойно ще мина и без тях. Все пак си е удобство, а пък не виждам по магазините.
Виж целия пост
# 1
Абе минавам и без тях ама щото ги няма. Иначе бих си купила разбира се. Та да, има нужда.
Както и със сутиена...ако нямаше кърмачески, какво да правиш, караш с обикновените... ама с първите е несравнимо по -удобно. Grinning
Виж целия пост
# 2
Абе то и кърмаческите сутиени еднии... Все едно съм монахиня като кърмя.
Виж целия пост
# 3
Не, предпочитам да си ходя с нормални дрехи.
Виж целия пост
# 4
Ми да, би било добре да има нещо по-непрозрачно за хора не носещи сутиени като мен и с по-лесно отваряне оттук-оттам за вечно ненаситните и бързащи да засучат бебочества. Сега като вляза в магазин и почнат да ме питат какво си търся, им отговарям нещо подходящо за кърмене в градинката. Смеят ми се каките в магазините общо - взето, ама... Въпреки, че като знам какви са дрехите за бременни  Sick, май сме си  по-добре така.
Виж целия пост
# 5
 Аз си подбирам дрехите да са ми удобни да извадя цица на публично място, но виж - за сутиените е трудно. Тези за кърмачки са много грозни. Имам един на Триумф и не го ползвам. Яд ме е, че го купих, ама зимата ще го понося малко, че да не ства зян  Wink.
Виж целия пост
# 6
да, има нужда. osobeno ako si kachil 20kg i ne mozhesh da svalish....bih predpochela Дрехи за кърмачки.
Виж целия пост
# 7
Бих си купила с удоволствие Peace Много ме е яд, че в БГ няма.
Сега в магазините по този принцип си избирам дрехите - да са удобни за кърмене. Grinning
Виж целия пост
# 8
Бих си купила  Peace , обаче не съм виждала такива. Ако са грозновати, като сутиените за кърмачки, ще се откажа.
Виж целия пост
# 9
Все пак какво им е по различното? Евентуално някакво по лесно разкопчаване, т.е. тип риза?

Виж целия пост
# 10
Ми ето един пример

Виж целия пост
# 11
Потникът се разкопчава, като сутиен за кърмачки ли?
Виж целия пост
# 12
Честно казано бих си купила, особено от тези потници. Сутиен за кърмачки не съм ползвала- много са ми грозни, а и моят малък бюст съвсем се губи в тях. А и скъпи...
Виж целия пост
# 13
Сутиени за кърмачки ползвам много интензивно. Има и секси модели, различни цветове, дантели. Не е нужно да са грозни. Това в чужбина де, в БГ се продават масово едни и същи скучни модели.
Имам 3 блузки за кърмачки, купувани от Н&М. Сладка кройка, стават и за бременни, нося си ги с голям кеф. Като родя ще си накупя и други блузки, много са удобни , че и красиви.
Виж целия пост
# 14
Да, мисля че има нужда.
Измъчих се да си подбирам дрехите. А по нашите магазини един избор, едно чудо!
Добре, че имам опция "купи си от чужбинско", та що годе докарвам нещата.
Три години вечер ползвам нощница или потник за кърмачки. Много по- удобни са.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия