За пушенето и гостите

  • 8 965
  • 178

Анкета

Пушат ли гостите Ви в стаята?

Опции:

След грождано-селската тема за обувките да видим как се отнасяме към гостите си по отношение на пушенето.

На моите гости им се случва 1, максимум 2 пъти в годината да уцелят джакпота и да пушат в стаята.
Иначе- на терасата има пепелници Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Да. "Стаята" е хол и има климатик.
Виж целия пост
# 2
У дома само аз съм пушач и пуша на терасата.Компромиси не правя и с гостите си.У дома не идват много хора,тези,които идват си знаят.Въпреки,че пуша не понасям да ми мирише на цигари.
Виж целия пост
# 3
Много рядко им се случва да пушат вкъщи.
Виж целия пост
# 4
Откакто се роди синът ни, никой не пуши вътре. Ние също пушим на терасата. При нас има и опция за лятото -посрещане на гостите в градината. Така всички са доволни.
Виж целия пост
# 5
При никое положение не се пуши вкъщи,навън.Аз съм пушачка-пуша навън.Гостите ми знаят това и се съобразяват.
Виж целия пост
# 6
Ние с мъжът ми пушим в къщи и когато имаме гости винаги предлагаме пепелник. Когато сме на гости се съобразяваме с домакините, излизаме на терасата.
Обичам да си пия кафето с цигара и ако ми предложат кафе, мога и да не го изпия ако няма къде да пуша.
Виж целия пост
# 7
И двамата сме непушачи. Приятелите на мъжа ми далеч преди да се появя в живота  му спазват правилото, че у непушачи се пуши на терасата и не се налага някой да ги подсеща. Хубавото е, че имаме тераса към хола, която е свързана с френски прозорец, има 2 стола (щъркели),  има си пепелници, изобщо комфорт. Единственият, който се е оплакал от положението е брат ми, ама вече и той си знае. Аз бях склонна гости да пушат в хола, но мъжа ми е безкомпромисен.
Виж целия пост
# 8
 Пушат в къщи.
 Щом са ми дошли на гости, значи са ми приятели, а аз ги приемам за такива, барабар с пороците им.
 Много отдавна ,/когато и аз пушех/ попаднах в такава ситуация, изгониха ни отвън , на терасата. Повече не стъпих там.
 
 
Виж целия пост
# 9
Нито при майка ми и баща ми, нито при нас се пуши в къщи.
При все, че мъжът ми е пушач, в къщата не пуши, излиза на вън, в гаража и т.н.
Гостите също си ходят на терасата, още повече, че сега има малко дете.

Ужасно е да се мъчиш да проветриш след гости пушачи, не се измирисва с часове и е крайно неприятно. А ако е пуснат и климатика през това време е още по-голям ад.
Виж целия пост
# 10
На балкона Twisted Evil
Виж целия пост
# 11
Ами в къщи не се пуши. И двамата с мъжа ми сме непушачи. Гостите си пушат на терасата, дори лятото си сядаме там.
Виж целия пост
# 12
Никога никой не е пушил в къщи. И зиме и лете - на терасата.
Виж целия пост
# 13
Всички знаят, че имам проблем с дробовете и при мен на гости не се пуши и по възможност не се идва с един тон полят парфюм. Иначе рискуват да уморят домакинята Mr. Green Ни на тераса, ни на нищо, щом е на моя територия.

Виж целия пост
# 14
Навън!На двора имаме всичко необходимо за едно комфортно изпушване  на една цигара.Кеф му на шезлонг, кеф му на стол, кеф му под чадъра!  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия