Как се ползва Инфа кол?

  • 680
  • 8
Мами помагаите  Praynig!Мъчат ни яки колики и ни препоръчаха Инфа кол.Както знаете обаче в БГ го няма и ни го докараха от Гърция.Добре,обаче и листовката вътре се оказа на гръцки(само на гръцки  Shocked).Та сега се дивим и се маем в къщи как точно да го даваме.Ще съм благодарна на ползвалите го да ми кажат  Peace !
Виж целия пост
# 1
аз давах по 1 пипета преди ядене.
Виж целия пост
# 2
По принцип се дава по 20 мг / 0,5 мл/ , а при силни болки може и по 40 мг / 1мл/.
По принцип предозиране е малко вероятно.
Най-добре питай в някоя аптека.
Всъщност упътване няма ли?!
Виж целия пост
# 3
И аз давах по една пипета преди ядене,преди последните две хранения ве4ер.
Виж целия пост
# 4
Аз давах по половин капкомер сутрин, обед и вечер преди хранене.
Виж целия пост
# 5
 Grinning
Питах същото преди седмица мамите във форума, и аз давах по 1 капкомер преди ядене
но ние получихме адски запек от него, просто внимавай и ми пиши при вас как се е отразил Simple Smile
Поръчай си от Гърция и чай за колики Кифтери нас много ни помага и нямаме запек
Виж целия пост
# 6
ох, гоялма мъка са това коликите! аз лично давах по една пипета(о,5 мл) преди хранене, а сутрин е вечер преди сън - по две, т.е. по 1 мл. Няма шанс за пренасищане на организма, защото той  е на билкова основа. Важното е да даваш редовно, защото трябва да има натрупване в организма за да има ефект. Има няма колики - давай редовно, за да има в организма. Бебчето започва да пръцка и така освобождава газовете.
Бих ти препоръчала кремчето Baby Noc - мажеш коремчето при смяна на памерса(поне аз така правех, в листовката се препоръчва масаж, ама тя бебка се свиваше от колики и къде ти време и желание за масаж). В него има анасон ( мирише си яко на мастика Laughing) и успокоява - поне моята дъщеря се повлия много добре от него.
Успех!
Виж целия пост
# 7
Давах по 1 пипета преди хранене.
Виж целия пост
# 8
Давах по една пипетка вечер преди хранене и ако са много силни коликите след хранене давах по още една пипетка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия