Моля, Помогнете ми!

  • 3 382
  • 52
Днес се събудих сутринта от много силни болки в корема, към обяд почна да ми тече чиста кръв все едно съм в цикъл и до сега не е спряла. В 6 седмица съм..... да не съм го изгубила ?  Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 1
 Praynig дано не си..хващай 1 такси и към някоя болница  Praynig стискам палци всичко да е наред....аз бих се побъркала да стоя така в невидение направо щях да се изтрелям на някой дежурен кабинет Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2


 Трябвало е веднага да отидеш в болницата!Не е трябвало да чакаш от обяд до сега!

 Ние не можем да ти помогнем за съжаление, но дано има шанс всичко да е както трябва.

 Отивай на лекар, успех!
Виж целия пост
# 3
Веднага отивай на лекар!Дано не е късно, успех!
Виж целия пост
# 4
Господи, ти още ли не си отишла на лекар?!
 Praynig Дано всичко е наред!!!!
Виж целия пост
# 5
Още една  ooooh!

Чудя се как изобщо си чакала.........отиваш веднага на лекар как очакваш някой по форумите да ти помогне  Shocked
Виж целия пост
# 6
Защо чакаш, това което описваш е страшно. Дано да греша. Praynig
Виж целия пост
# 7
Е как може да си чакаш.....ако все още не си отишла на лекар, бягай!!! Дано не е късно.... Thinking
Виж целия пост
# 8
И аz се чудя как до сега си в къщи и сядаш да пишеш даже  Shocked .Дано не си го иzгубила...
Виж целия пост
# 9
Аз бих отишла на лекар - дори при наличието само на болки, камо ли на кръвотечение. Как очакваш тук да ти помогнем? Веднага на лекар и дано сте добре с бебето!
Виж целия пост
# 10
Защо до сега не си отишла на лекар ShockedНикой от тук неможе да ти помогне.
Виж целия пост
# 11
здрасти
какво стана при доктора. ходи ли все пак?
дано всичко е ОК
лека вечер   bouquet
Виж целия пост
# 12
Чудя се как изобщо си чакала.........отиваш веднага на лекар как очакваш някой по форумите да ти помогне  Shocked
Peace При подобен проблем не бих седяла "тук" за да искам съвет!
Пиши как си?Късмет! Praynig
Виж целия пост
# 13
Дано все пак имаш късмет и всичко да се е разминало Praynig
Виж целия пост
# 14
 ooooh!
ох милата
дано се размине
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия