Мода есен-зима 2008-2009

  • 91 746
  • 630
Може повечето от вас да са на вълна лято все още, но аз започнах да се ровя за информация за дрехите, които ще са на мода през новия сезон.
Имате ли идеи за актуалните цветове?А за моделите при обувките?
Виж целия пост
# 1
Аз нямам идеи никакви, но ще следя темата с интерес.
То много не остана от лятото..Та в тази посока - ще ми е интересно да разбера какво ни е намислила модната индустрия  Rolling Eyes

 

Виж целия пост
# 2
Ето малко от ревюто на Шанел за есен/зима 2008:
http://www.vogue.co.uk/fashion/show.aspx/full-length-photos/id,6071
На мен определено ми харесаха дългите карирани поли и баретите.
Виж целия пост
# 3
Ами и тук вече наизвадиха нещата от новите есенно-зимни колекции,..за сега ми направи впечатление само един раиран костюм на Мекс, и и пуловери на Бос, но са с такива цени... Confused
Виж целия пост
# 4
Аз се чудя каква ще е модата при дънките и при обувките  Thinking
Виж целия пост
# 5
Аз съм много изненадана че тази година започнаха много рано намаленията и вече почти навсякъде са заредили есенно зимните колекции. Не съм се заглеждала много, но като че ли някакви тъмни цветове преобладават.
Виж целия пост
# 6
и аз не съм заглеждала по магазините какво са пуснали за есента  Thinking
Виж целия пост
# 7
Аз съвсем случайно мернах витрината на Бенетон в мола - и те са извадили есено-зимните дрешки, стори ми се че при тях кафявото преобладаваше.
Виж целия пост
# 8
На мен м инаправи впечатление от колекцията на Долче и Габана  карето.
На мен никак не ми харесва Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Ще следя , но още нямам никакви наблюдения  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
А това с намаленията и аз го забелязах...много рано наистина  Thinking
Виж целия пост
# 11
Миналата седмица минах през няколко магазина с идеята да си купя нещо лятно, а настина на много места има вече есенни колекции. В Мотиви дори харесах някой неща. Не знам за вас, но аз преди септември, и то средата не мога да се настроя на такава вълна. Кой ще купува пуловери август не знам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Забелязвах по магазините за обувки, че вече пускат есенните модели. Явно платформата пак се завръща?!
Виж целия пост
# 13
Аз се чудя каква ще е модата при дънките и при обувките  Thinking

да, и на мен ми е любопитно  newsm78
Виж целия пост
# 14
И аз вече започвам да се оглеждам за есенни неща, даже имам някой покупки. ))) Лятото ми омръзна, искам да става хладно.
Забелязах, че повечето неща са в убити цветове, сиво, тъмно лилаво, каки. Големи яки при пуловерите, отново туники, които да се носят с колан.
За обувките не съм гледала толкова, но това което видях, повечето беше на платформа, което не ми хареса особено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия