Хайде на подкупите....

  • 1 955
  • 27
Варненската съдийка удари кьоравото... За пореден път учудихме света... Тя, разбирате ли, била жертвата - горката... Тоз простак, дето й дал подкупа много настоявал, пращал SMS-и и бил много нахален. Туй са съществени процесуални нарушения. В случая няма нищо нередно и необичайно... А освен подкупа, с който е хваната и парите намерени в дома й, били от некви роднински източници и платени отпуски. Тя трябва да не е излизала отпуска около 300 години за тез пари. То и тя си е права да "взема". Кой знай, сигурно получава неква мизерна заплатка от 1500-2000лв.. Следват няколкогодишни дела, по които може би ще я осъдят жестоко - на пробация или 3 месеца условно... А след това ще я възстановят на работа, като си получи и съответните обезщетения... 
Булгаристааааан.... Булгаристан!  #Cussing out
Виж целия пост
# 1
Току що го слушах по новините. Думи нямам.
Виж целия пост
# 2
Не знам за случая, но ми се струва че е кокошкарска работа. По "високите етажи" се разиграват големите игри, а дребните риби са изкупителна жертва.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Че е постановка е ясно като  бял ден. Познавам жената .
Виж целия пост
# 4
Тази история малко ми напомня на така опасната и мъжка полицейска хайка по плажа, дето хванали децата с тревицата за цялата им ваканция.

Смях.

Но пък хората ще се възмущават, ще говорят и ще забравят кой всъщност оака пейзажа.
Чудесно свършена работа.
Виж целия пост
# 5
Че е постановка е ясно като  бял ден. Познавам жената .

т.е. ?
Виж целия пост
# 6
Идеята ми е друга... За какво са им на полицаите специалните разузнавателни средства. Всичко е много просто: Нарушаваш закона и отиваш да си признаеш. Няма нужда от белязани пари, подслушване на телефони и други такива глупости...
 А въпросната дама, ако се е чувствала застрашена, не е ли било редно да се обърне тя към компетентните органи, а не сега да се прави на света вода ?...  newsm78
Виж целия пост
# 7
Въпросната дама с тия смешни 10 хил лв. въобще не е интересна, Ивалина.
За истински  възмутителните неща никой не говори.
Това е тъжното.
Виж целия пост
# 8
Не знам за случая, но ми се струва че е кокошкарска работа. По "високите етажи" се разиграват големите игри, а дребните риби са изкупителна жертва.  Rolling Eyes
да, така е. тази вземала по 10 по 10 (хиляди), онези горе по 10 милиона. големите не ги барат, тази кокошка, дето решила и тя да се прави на петел - нея са избрали за жертва. какво да се  прави, такава ни е държавата.
Виж целия пост
# 9
Въпросната дама с тия смешни 10 хил лв. въобще не е интересна, Ивалина.
За истински  възмутителните неща никой не говори.
Това е тъжното.
Права си има доста по-възмутителни неща. Тогава, всеки ще си краде и ще си взема, каквото му позволява работата... Министрите и депутатите - заводи, Съдиите и полицаите - подкупи, Кметовете ще си правят заменки, ромите ще си ни разбиват мазетата за да крадат метали, а аз тъй като съм учителка, ще си искам от учениците различни неща според успеха. Например, може да си направя ценоразпис... Всички ще са щастливи и ще викат: "Малее какви по-големи безобразия се вършат, а аз съвсем малко съм нарушила едно две закончета!"  Money
Виж целия пост
# 10
Да, бе! Никой не говори! Я глей у форома кфо стаа - пет теми за оаканите структурни еврофондове. Всички говорят, шепнат, шушукат по рейсове и спирки, по седенки и кафета, по пейки в градинки и насаме пред телевизора.
На мен ми се струва, че госпожата е "бушон", тъй като всички вземат и се отчитат нагоре. Ако ме питате как се научават да вземат и да дават, което е също толкова трудно, ще ви кажа - учат ги в университета, разбира се Mr. Green
Тази невръстна юристка, искам да я питам, на чий гръб /курс/ се изкатери до председател на АС във Варнето. Laughing
Виж целия пост
# 11
На мен ми се струва, че госпожата е "бушон", тъй като всички вземат и се отчитат нагоре...

Е да де, ама тази май не се е отчела нагоре и затова са проблемите...Аз нищо не разбирам, само така си мисля....
Виж целия пост
# 12
Най-тъпото в цялата история е, че дори и да се окаже, че е опит за наклепване, тази жена цял живот ще е онази с подкупа. Което си е постигнат резултат, ако е така де. На мен белите конци ми бодат очите.
Виж целия пост
# 13
Това,че на горните етажи се крадат десетки милиони левове а и повече всички го знаем.Но това не означава,че трябва да бъде оправдана и да е изкараме жертва.
Виж целия пост
# 14
Няма дим без огън.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия