Продаване на тест за университет

  • 1 430
  • 23
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2008-07-21&article=241020

Защо подобни неща са възможни  и как така изтеглят точно продаваната тема (всички теми ли са еднакви, агент или....? newsm78)

Познавам ректорът и не му вярвам на думите. Тъжна работа, на която ще се сложи край, ако изпитите бъдат премахнати и по различни критерии се отсяват най-кадърните в процеса на учене.   
Виж целия пост
# 1
Как така, как така?!
Така!
Виж целия пост
# 2
 Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning  Няма да коментирам темата. Пускам си поста за "запис" .
Виж целия пост
# 3
Как така, как така?!
Така!

Ами, кажи де. Винаги съм се чудела какво точно правят, защото пликовете са няколко на брой.
Виж целия пост
# 4
Калинке, май пак търсиш под вола теле. Питам се що за идиот би купил тест за 600лв и би го продал на следващия ден за 50/20 лв?
Чак толкова прости не сме ми се струва, Стандарт правят жалки опити да си запълнят страниците и да си вдигнат тиража. Нещо не ми се разсъждава над скалъпените им новини.
Виж целия пост
# 5
Оо, не търся по вола теле.  Naughty Запозната съм със ситуацията на институциите там и не бих се учудила да е точно такава работата (познавам две девойки, които имат 10 години разлика, сестри, но които влязоха като близначки в този университет. Няма да коментирам с кого изиграха играта.)

Ами, ако си платил 600 лева и след това го препродадеш на 10-15 души за 50 и си си избил парите. Нищо невероятно.
Виж целия пост
# 6
Е, как защо?! Достатъчно е да го продаде на 10 човека по 50 лева и си избива парите. А със сигурност мераклиите са били много повече. Ако си дал хиляди левове за 1 година подготовка за уроци, защо да не дадеш още 50 или 100?
Виж целия пост
# 7
http://www.dnesbg.com/showNews.php?id=5779
Виж целия пост
# 8
Ооо нищо чудно, разбира се, че е възможно. Wink Изтича информация, но и аз не знам как правят номера с пликовете...едно време като кандидатствах за 8ми клас познати знаеха какво ще се падне, защото бяха при някакъв частен учител, който работел еди къде си. Crazy Та тогава ми намекнаха каква ще е темата, но аз се усетих каква е била работата чак в последствие... Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Отвратително, братовчедка ми е кандидатстудентка , ходи там на изпит...за какво учи цяла година, като имало и по- лесен начин...ми лоша работа ако е имало такова нещо...но вече нищо не ме учудва...наистина, как го правят?!
Виж целия пост
# 10
Ееее това е отвратително! Пък аз като бях кандидат-студентка се мъчех като грешен дявол да се подготвям  #Crazy месеци наред. За какво ми е било, гледай ти колко по-лесно било  newsm78
Виж целия пост
# 11
                      И заради тези хора ни спират парите от ЕС.
Виж целия пост
# 12
Аз пък се чудя кой какво е продавал и кой какво е купувал  newsm78.
Преди три години се явих на този тест - подготвих се сама по книжките, които ги продават в самия университет, и задачите на изпита бяха от там на 99%. Единият останал процент е за темата на есето. Чак като грешен дявол не съм се мъчила, но като се има предвид преклонната ми възраст, и фактът, че влязох от раз  newsm78 се чудя на таз днешната младеж - няма ли къде да дяват парите си  Thinking .
То бива мързел, бива, ама чак толкова - не бива  Naughty.
Виж целия пост
# 13
Може би си влязла от раз И защото си на преклонна възраст. Само погледни колко езикови грешки се допускат от пишещите тук и на каква възраст са същите тези пишещи и ще си отвогориш. Това важи за всички области.
Виж целия пост
# 14
                      И заради тези хора ни спират парите от ЕС.

Кои? Тези, които дават или тези, които взимат? Всеки се оплаква, но никой не иска да спре с този порочен кръг.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия