Скарсдейл - 2

  • 112 331
  • 739
# 435
Здравейте и от мен! Аз от 4 дена съм на измислена, моя си диета, обаче от утре започвам по тази. Надявам се да успея. Ще се радвам ако случайно се намери някой, за компания и кураж. Simple Smile
Виж целия пост
# 436
  bouquet   Здравейте,радвам се че намерих темата защото мисля да започна диетата!
Имам само един въпрос-
Мога ли да правя лунна диета паралелно със Скардейл,тоест един ден от седмицата да не ям ,а да пия само вода!
Предварително Благодаря! Laughing
Виж целия пост
# 437
Здравейте момичета.
Темата ви е супер и с интерес я чета от вчера. Много оптимизъм лъха от постовете ви.Давайте все така.
Ето малко за мен:
Спазвам диети от как се помня. Била съм супер слаба, както и добре познатият Рубенсов тип (както съм сега) Tired. Теглото ми варира цял живот и явно след бременността и продължителното кърмене, дори любимият ми Дюкански режим не дейста по удовлетворяващ начин. Честно да ви кажа, малко съм се отчаяла...  Sad
Знаете как е, когато организма ти е свикнал... не си дава излишествата без бой... При мен е точно така - от има-няма месец спрях да кърмя, минах стриктно на Дюкан, а стрелката на кантара не се движи, ама хич, според очакваното.
Записвала съм се в темата на Дюканките, както и в Безвъглехидратната тема, но с оглед на това, че съм пазила основно тези два режима, явно тялото ми е привикнало и след първите 3 килограма минус, отслабването буквално спря. Скарсдейл ми изглежда умерена, има го любимото ми месо, салати и липсващите ми плодове, дори в поддържащият период е позволено по малко винце, което обожавам.

Дано това ми записване в тема за диети е последното, което ще направя. Надявам се да приемате нови членове... И да си остана при вас до приключване на количествата (излишни тлъстинки).

В момента лунувам също за първи път (казвам ви, решена съм на всичко вече) и от утре започвам режима. Дали според вас може да се съчетава между седмиците с лунната диета т.е.  да се съчетаят четирите дни "лунуване" само на течности с диетата на Скарсдейл?
Виж целия пост
# 438
Здравейте момичета,купих си книгата преди 1 месец и я прочетох цялата мисля,че ще мога да я спазвам а и има много ядене.Мисля,от утре да я започна,но малко се чудя,защото сега към 15-ти ще ми дойде.Пък не искам да чакам да ми свърши,защото началото на август съм на море и искам да съм я свършила до тогава.
Виж целия пост
# 439
Здравей Бебс.
Радвам се ,че ще си правим компания. На мен трябва да ми дойде днес или утре, но не се отказвам да започна. Днес дори съм на лунната, която си е 24 часа неядене. След малко отивам на пазар за необходимите продукти и от утре съм на старта.
Може би резултатите ти в началото няма да са толкова големи, заради задържането на вода при МЦ, но после представи си как ще дръпне надолу кантара.  Hug
Според мен не отлагай, защото това намалява мотивацията. Просто се премери чак на края на седмицата. Така няма да се депресираш ако резултатите по-рано не са добри.
Виж целия пост
# 440
Ами може и така да направя,може утре и аз да почна,макар че казват че вторник е тежък ден и не било хубаво да се започва диета в тоя ден,може би в сряда ще почна.Само се хляб ще ям пълнозърнест,а не протеинов,защото не ми се меси.Очаквайте ме в сряда при вас. Hug Аз преди 10 дена бях на 90-дневната диета и свалих само 6кг.
Виж целия пост
# 441
  bouquet   Здравейте,радвам се че намерих темата защото мисля да започна диетата!
Имам само един въпрос-
Мога ли да правя лунна диета паралелно със Скардейл,тоест един ден от седмицата да не ям ,а да пия само вода!
Предварително Благодаря! Laughing
Здравей drugata. Аз нали съм пуста разсеяница, чета малко по диагонал и съм пропуснала, че и ти искаш да съчетаваш Лунната със Скарсдейл. Мисля че няма да ни навреди, а ще усили резултатите, защото организма се стресира и изчиства от един ден гладуване само на течности. От вчера за първи път лунувам и равносметката е - 1 кило и 400гр. Супер,а? Мисля да я карам на зеленчукови фрешове още един ден, защото определено ми се отразява добре и от сряда почвам твърдо Скарсдейла.
Хайде заедно да пробваме! Няма ли някой желаещ да си правим компания?
Виж целия пост
# 442
Привет Hug
Мисля да изкарам една двуседмична Скарсдейл.Напоследък много се глезих с въглехидрати и сега кантара си отмъщава.Вчера ми беше първи успешен ден Laughing Имам малко килца за сваляне,започвам от 58,колкото повече падна надолу,добре ще е.
Успех момичета и се включвайте повечко  Hug
Днес си поспах подобаващо,хапнах круша,филия припечен пълнозърнест хляб,сега си пия кафенцето.ЗА обяд голяма порция диня Laughing Следобедите се глезя с моркови. Laughing,и много течности.
Виж целия пост
# 443
Здравей mery_79.
Хубаво е, че се включваш за компания. Желая ти много воля и страхотни резултати на финала.
Аз също започнах от днес - мислих да продължа с лунуването, но прегладнях изведнъж. За сега съм си изяла закуската по протокол, както и обяда - пиле и 2 домата. Чудя се дали мога да ям пиле и за вечеря или задължително трябва да си сготвя рибата? Взела съм скумрия, но честно казано, ме мързи да готвя трети път днес. Blush
Виж целия пост
# 444
Момичета, мисля и аз да пробвам Simple Smile ама какъв е този протеинов хляб, който е в диетата?
Виж целия пост
# 445
Момичета, мисля и аз да пробвам Simple Smile ама какъв е този протеинов хляб, който е в диетата?
Добре дошла в клуба на здравословно отслабващите Веничка.
Колкото до хляба, можеш да ползваш пълнозърнест хляб, вместо протеинов:
"...½ грейпфурт (ако не разполагате – плодове според сезона)
една филия препечена протеинов или пълнозърнест хляб...+
Дори мернах, че в другата диета Скарсдейл (не знам коя е оригиналната, но са сходни) става въпрос за ръжен хляб. http://www.tialoto.bg/dieti/2005/12/14/dieta-na-skarsdeyl.2128

Бонус, мисля, върши работа, но аз заложих на пълнозърнестия на Вита. Наистина е пълнозърнест и няма нищо общо с онези типови пухкави хлебчета, които са просто оцветен бял хляб. В големите вериги го има този хляб (аз си го взех от Кауфланд).
 Протеиновият хляб, до колкото знам е с по-голям примес от соево брашно, което е много богато на протеини. Можеш да си го намериш в диетичните магазини, но аз не съм търсила. Мисля, следващият път да пробвам... Ще си взема пълнозърнесто брашно, соево, разни поръски и ще се пробвам сама да направя хляб. Сигурна съм, че вкуса и аромата му ще са в пъти по-хубави от фабричния.

Успех ти желая и да се похвалиш, като започнеш. Hug
Виж целия пост
# 446
И аз от днес съм на диетата.искам да ви питам,дали може за закуската днес да не ям хляб,щото ме мързи сега да ида на магазина,пък довечера ще ям?!Та за закуска ще ям праскова и чай.За обяд два домата и чай.и за вечеря риба,хляб,чай,и салатата.
Виж целия пост
# 447
Dendri, благодаря за милото посрещане!   bouquet От днес започнах диетата!

bebs_, аз мисля, че няма проблем да изключваш някой от продуктите, така пише на първата страница. А моят въпрос е дали много ще объркам нещата ако все пак от време на време направя някоя замяна? Защото утре ще хапвам на ресторант и не знам дали ще има телешко кюфте, а и сигурно компанията ще ме погледне странно защо искам точно това (не ми се дават обяснения за диетата). Толкова ли ще е голям грях ако хапна една салата с някакво сирене примерно?
Виж целия пост
# 448
Привет момичета Hug
Гледам максимално да спазвам диетата,изрично пише да не се променя и видоизменя,но щом е заложено на колорийния баланс,не е чак толкова фатално да променим някой вид протеин  Wink.
Мина и вчерашния ден,през деня диня,следобеда пак малко диня,хапнах и морковчета и нарязани на тънко с краставичка(много добър снак) Wink За вечеря бифтек и огромна салата.
Днес се чудя за вечерята,че агнешко не правя в нас,ще е деня,в който ще заменя протеина Wink
Бебс да не забравиш протеина си на обед,не само доматчета Laughing
Лек ден,дано в края н а седмицата се похвалим с минусчета Laughing
Вени според мен недеи заменя телешкото със сирене,то едва ли ще е нискомазнинно(нали успеха на диетата е именно в намаляването на мазнините и въглехидратите).Добър избор е пилешкото шишче примерно или пилешка пържолка,не може да не се предлагат в ресторанта Wink
Момичета имате ли идея,дали може да се намери книгите в нета.
Виж целия пост
# 449
Здравейте мацки.
Радвам се, че сме си компания в тези гладни години. Mr. Green
Оживях след първият ден, но следва втори ден, в който трябва да обядвам само плодове... Е, красотата изисква жертви и мисля да потърпя. Все пак остават само 12 дни и половина. Laughing

Бебс и аз не обичам да закусвам, но от едно известно време, да знаеш как си чакам филийката с утрото. Mr. Green Сега ти се е наложило, но не пропускай често сутрешната филийка. Първо защото въглехидратите е хубаво да са съсредоточени до обяд, второ, защото ако не хапнеш сутрин, по обяд е възможно да се сдобиеш с вълчи глад и да съгрешиш с нещо нережимно.
Аз си хапвам едната филийка на закуска, а другата на обяд... вечерята е без хляб. В този смисъл и аз малко си позаменям редът на продуктите (в някои дни филийката е на вечеря), но от многото диети, с които съм се сблъсквала, съм си изградила някаква обща философия за нещата.

mery_79, браво на теб, спазила си перфектното меню. Справяш се чудесно - сигурна съм, че стрелката на кантара скоро ще те възнагради. Hug

Веничка наистина, както е казала mery_79, не е много хубаво да се заменят храните описани в диетата, но за протеините не е толкова фатално. Четох по-назад, че много момичета имат страхотен успех с тази диета (по 5-6 килограма свалят), а са заменяли по-голямата част от месото с нетлъсто пилешко, защото не ядат агнешко или телешко. Аз също вчера не ядох риба, а за вечеря хапнах бяло пилешко месо със салатка (както и на обяд).  Заменките на протеини не са фатални, но разбира се, лекото пуешко месо, да не се смени с тлъста свинска пържола. hahaha И месото, да не се сменя с млечни.
Успех и нека силата бъде с вас! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия