Пластмасова масичка със столчета за детска стая

  • 12 693
  • 15
Виждали ли сте в някой от детските магазини пластмасова масичка със столчета?
Къде мога да потърся? Иска ми се да имам някакъв избор защото до сега не съм виждала подобни.
Ето примерно нещо такова в Комо:
http://www.como.bg/baby/bab-acc/2-color.html
Виж целия пост
# 1
в Овча купел 1 в Търговския видях страхотни масичка със 2 столчета с 4малките понита". Наистина, страшно красиви са, масичката е кръгла, не съм виждала такима до сега. Струваха май около 85 лв. Продавача ми каза, че били "Оригинални" -  Confused

Виж целия пост
# 2
Тази масичка , кочто си показала на линка е дървена. В Хиполенд видях много сладки пласмасови столчета  и масичка.
Виж целия пост
# 3
Избутвам темата, за да не отварям нова!
И аз питам същото,но с уточнението -за Пловдив, ако някой знае и цени да пише!
Виж целия пост
# 4
аз търся точно такава дървена масичка.
Виж целия пост
# 5
Здравейте,
днес бяхме в Баумакс - София и имаше страхотни дървени столчета с масички и пейчица. Столчето беше около 30лв, масата и пайката бяха около 60 лв. Много бяха сладки, за съжаление не носех достатъчно пари. Сина ми така си ги хареса че около час сменяше ту на пейката ту на стола:) Имаше и подобна ракла:) Ох много бяха сладки, яд ме е че не мога да ги намеря в нета  Sad
Иначе имаше детски столчета от ратан - 20лв и детски шезлонги пак около 20 лв Simple Smile
Виж целия пост
# 6

Нещо такова имам предвид!
Виж целия пост
# 7
в джъмбо
пък точно тези ги има в магазините за домашни потреби, кадето се продават и от големите, на красно село със сигурност съм виждала такива около пазара.
Виж целия пост
# 8
В Джъмбо има подобни на доста приемлива цена Peace
Виж целия пост
# 9
навсякъде има такива обикновени. лошото им е, че децата преобръщат стола назад, докато се джасат понего. до сега не съм виждала дете, което да стои възпитано и спокойно на столчето си. поне тия покрай нас, включително и нашите собствени, са диванета - катерят се, скачат и т.н., а простите са си паянтови. говоря от опит - при бабите има такива  Peace

ние имаме маса с прикрепени към нея пейки. купувана е от хиполенд за около 100 лева. сгъва се, уж за да е по-лсно прибирането й, но всъщност сгъната заема почи толкова място колкото и разгъната. масата става за 4 деца, т.е. идеална е за моите 2 и техните творчески наклонности. здрава е - катерят се, скачат от нея, та дори са подскачали отгоре й  Peace

инак от ларедут съм купувала за подарък маса с пейки. тамошната е по-малка и по-компактна от нашата инсталация. купих я през юни и тогава струваше 24 Е, демек 50 лева. супер измислена - от едната й страна е маса с пейки за 2 деца, а като се обърне става люлка с пейки пак за 2 деца. шарена, цветна и стабилна конструкция е  Peace
Виж целия пост
# 10
мда...и такива има в джъмбо, под 100лв беше със сигурност....изобщо там има няколко вида.... имаше даже и за двор с чадърче маса и столчета.
Виж целия пост
# 11
В Домко има много красива масичка със столчета
http://www.domko.com/images/timthumb.php?src=images/1453_Pooh-5. … mp;h=420&zc=1
Виж целия пост
# 12
Аууууууууу,красота!Ние сме почитатели на Мечо Пух и много ще ни се върже точно тази масичка!Въпросът е само колко струва!
Виж целия пост
# 13

Нещо подобно са столчето и масичката в Баумакс  Peace
Виж целия пост
# 14
Погеднете в Kaufland, доскоро имаше обикновенните пластмасови столчета отляти с подлакътниците намалени по 4 лв бр, масичка за 10 лв,
освен това предната седмица мернах комплект от 2 столчета и масичка дървени за 50 лв редовна цена - по дизайн напомнящ като един от първите постове линка с комплекта като от 'como'(наклонени крака със закръгляване и борд оцветяване като моливчета).
Успех, снимайте и споделете, кой с какво се е обзавел ..откъде и за каква сума Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия