купували ли сте памперси Clever от Билла?

  • 11 407
  • 42
това ми е въпросът: купували ли сте памперси с марката Clever от Билла? Ако да, доволни ли останахте? Видях, че са произведени в Дания, затова се запитах дали пък не са качествени???  Thinking

благодаря на всички, които ще се включат с мнение  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
И мен ме вълнува
Виж целия пост
# 2
Само такива ползвам.Никога не са пропускали.Моя размер е 12-25 и са по-голями от другите марки за същите килограми.Ако ви интересува нещо друго питайте.
Виж целия пост
# 3
И аз преди време пуснах тема...
Докато 4акам отговор-рискувах!
Супер доволна съм.Няма пропускане,няма подси4ане.Факт! За разлика от великите Памперс ...
И 2та размера ползваме.Сините са 7-16кг,а розовите са следващия размер...На няколко пъти нямаше розовите /сина ми е 13кг/ и взимам сините-леко му малеят,но НЯМА ПРОПУСКАНЕ!!!
Виж целия пост
# 4
Само такива ползвам.Никога не са пропускали.Моя размер е 12-25 и са по-голями от другите марки за същите килограми.Ако ви интересува нещо друго питайте.
Peace
И аз съм страшно доволна
Виж целия пост
# 5
Аз ползвам Хъджис (Хъгис), но трудно се намират Премиума (в Метро само съм виждала), а по принцип пазаруваме в Била. Та имам въпрос към мамите които ги купуват, тези Clever намазани ли са с някакви лосиони или не newsm78.
Виж целия пост
# 6
аз също съм купувала Clever от Била и  съм много доволна
Виж целия пост
# 7
А цената каква е?
Виж целия пост
# 8
Хм, изкушавате ме да ги пробвам, обаче сега ползвам едни гащички и едни други -Тужур, чиято цена напълно ме устройва-30 стотинки за бройка. Принципно искам вече да го уча на гърне, ама той дали иска е отделен въпрос Mr. Green.
 Размера 12-25 може и да ни е голям, щом казвате,че са по-големи от другите. На кръста как е лепенката ? Тези , които ползвам в момента, са с ластични лепенки като на Памперс, много съм доволна,понеже повечето модели му се свличат от шкембето.
Виж целия пост
# 9
Аз ползвам Хъджис (Хъгис), но трудно се намират Премиума (в Метро само съм виждала), а по принцип пазаруваме в Била. Та имам въпрос към мамите които ги купуват, тези Clever намазани ли са с някакви лосиони или не newsm78.
Нямат лосион.
Цената е 17 лв за 44 бр 12-25.По-малките размери са повече бройки на същата цена.
Виж целия пост
# 10
И аз ще ги пробвам, а 9-18 кг имат ли? И ориентировъчна цена ако може! Hug
 Че да не пращам напразно мъжо да купува, че ще има едно мрънкане после ако съм го разкарала напразно! Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Аз ползвам Хъджис (Хъгис), но трудно се намират Премиума (в Метро само съм виждала), а по принцип пазаруваме в Била. Та имам въпрос към мамите които ги купуват, тези Clever намазани ли са с някакви лосиони или не newsm78.
Нямат лосион.Цената е 17 лв за 44 бр 12-25.По-малките размери са повече бройки на същата цена.
Благодаря ти за отговора  bouquet. Това е много добре (че нямат лосион), значи следващият път и аз ще ги пробвам.
Виж целия пост
# 12
и аз много благодаря за отговорите. И ние ще ги опитаме  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
И аз ще ги пробвам, а 9-18 кг имат ли? И ориентировъчна цена ако може! Hug
 Че да не пращам напразно мъжо да купува, че ще има едно мрънкане после ако съм го разкарала напразно! Mr. Green
Имат-17 лв .
Виж целия пост
# 14
Значи всички опаковки са по 17 лева, разликата е в размера и бройките пампери в една опаковка (както е и при другите марки).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия