С какво отоплявате банята си?

  • 3 816
  • 19
Вълнува ме този въпрос или по-скоро дали има някакъв вид отопление за баня на ток на което обаче да не му пречи влагата или евентуално леко намокряне. Банята ми е малка,но зимата много студена досега затоплях с духалка като стане време да се къпе малкият,но ми писна това влачене на разклонители прибиране на печки и чак тогава влизане вътре. Пък не е и трайно такова затопляне. Ще съм благодарна за идеи и съвети. За в бъдеще мислим да направим парно и ще е лесно,но сега ми трябва някакво решение Hug
Виж целия пост
# 1
не знам какво разбираш под духалка но нали има печки на ток за баня?!

като се спазят нормите за безопасност за инсталирането им тя си работи а човека ползва банята.
Виж целия пост
# 2

Няма проблеми - има много "лири" (радиатори за баня), които се включват в електрическата мрежа. При това са много красиви.
Вече няколко пъти питам дали не се предлагат и за ТЕЦ => newsm11
Виждала съм ги на "Стройко 2000".
Виж целия пост
# 3
обикновена лира + нагревател / http://darkon-heaters.com/darkon-pm2.html /...
Виж целия пост
# 4
Peace Добро решение!
Виж целия пост
# 5
Ние сме с ADAX. Доволна съм, става много топло в банята. Не може обаче да се мокри, понася само пръски вода.
http://www.adax.no/adax/default.asp?id=3&k=2&l=eng
Мисля, че лирата е по- добър вариант.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви за отговорите ще видя кое е по-подходящо за банята ни. Мисля,че е лирата не съм сигурна другото, което vok използва дали ще го опазят останалите от пряко наводняване  Laughing
Виж целия пост
# 7
Ние също сме с духалка и сме доволни.Зависи от банята имаме параван с плъзгаща врата и си работи през цялото време Peace
Виж целия пост
# 8
С френски конвектор за баня, купен от Технополис - Aireleg така ли се пишеше? Много съм доволна. Монтира се на стената и не заема място; безшумен е също.
В другите стаи имам конвектори на ADAX и от тях също съм доволна.
Виж целия пост
# 9
ние сме с лира,но към парното WinkАко ще правите парнота тази зима по добре изчакай,ако ли не има лири на ток Wink
Виж целия пост
# 10
С лира.
Виж целия пост
# 11
С нищо.
Тръбите на парното ни (локално е) минават през банята и е достатъчно топло  Peace
Виж целия пост
# 12
С духалка - достатъчно далеч от душ, вана и мивка.
Виж целия пост
# 13
С лира се отопляваме,сега в новата баня пак ще слагаме,нашите са към парно.
Виж целия пост
# 14
С лира
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия