Кухнята - в детайл (3)

  • 25 913
  • 201
Кухнята - в детайл 1
Кухнята - в детайл 2
Виж целия пост
# 1
Опа,пу първа  Flutter
Виж целия пост
# 2
опсаааа, втора Laughing
Виж целия пост
# 3
Е аз какво? Чак трета ли?  Wink  Hug
Виж целия пост
# 4
Май ще се броим......кофти така  Wink ама и от мен запис да не ви изпусна  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Взех си мивка и батерия на Тека-това вместо запис. Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Запис и един въпрос от мен  Simple Smile
харесах си мивка вчера в Практикер, обаче вчера с мъжа ми се зачудихме дали мивките на който не пише "мивка за вграждане" се монтира като такава или ще стърчи навън  Rolling Eyes
ако ми покажете и снимки много ще ме улесните
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 7
Запис и един въпрос от мен  Simple Smile
харесах си мивка вчера в Практикер, обаче вчера с мъжа ми се зачудихме дали мивките на който не пише "мивка за вграждане" се монтира като такава или ще стърчи навън  Rolling Eyes
ако ми покажете и снимки много ще ме улесните
Благодаря   bouquet
  korNeliq -на всички мивки остава един кант над плота,ако под това разбираш да стърчи,отвота се прави малко по малък и мивката се фиксира за плота със силикон.
Виж целия пост
# 8
Благодаря,ама сега два варианта ---какво означава  С АКТИВЕН ВЪГЛЕН И 2. КЪДЕ СА ТЕЗИ ВЕНТИЛАЦИОННИ ТРЪБИ/това зад тоалетната дето са водомерите и някакви си вертикални щрангове/ та там ли........ох направо ,а и сега ми каза една позната ,че трябва да има тръба за вкарване на въздух на вградена фурна,божееееееееее.

Това, за тръбата и фурната ме изумява  Rolling Eyes

Шушулчо, ти хубаво и каза да си сложи клапа в банята, но помисли ли за съседите и, които щезнаят какво готви всеки път, когато влязат в банята? Активен въглен е най-добре!
Виж целия пост
# 9
Взех си мивка и батерия на Тека-това вместо запис. Mr. Green

И аз вместо запис ще кажа, че си вчера си взех мивка на Тека и дозатор за течен сапун. Остава ми само да си харесам дръжки за кухненските шкафчета. 
Виж целия пост
# 10
 Hug запис
Виж целия пост
# 11
Хайде и аз скоро ще се запиша с новата си кухня, макар че е на няколко месеца вече, но все не ми остава време да я снимам!
Виж целия пост
# 12
  Hug..И аз да се запиша с молба за съвети.
Вече имам нова кухня, НО..като сме я проектирали пусто не сме се сетили за тръбата на аспиратора,че трябва да е скрита. И сега имам "страхотна декорация" #Cussing out..ена лъскава тръба пльосната върху шкафовете #Cussing out #Cussing out. Моля Ви за съвети как да го скрия това чудо
Виж целия пост
# 13
Радост, благодаря за отговора   bouquet
вече си имам, нова мивка  Mr. Green
а тук може да ми видите проекта на бъдещата кухня: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=266749
Виж целия пост
# 14
Радост, благодаря за отговора   bouquet
вече си имам, нова мивка  Mr. Green
а тук може да ми видите проекта на бъдещата кухня: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=266749
Умишлено ли печката е толкова далече от мивката?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия