Димитровградски пазар

  • 14 885
  • 24
Искам да попитам ако някой знае, как мога да наема маса на пазара в Димитровград?
Виж целия пост
# 1
Извинявай,че се намесвам в темата ти,но ме интересува кога е този пазар?
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 2
За това как да наемеш маса незнам, а иначе пазара е с ново работно време:
петък 20.00- 02.00ч
събота и неделя 8.00-14.00 Peace
Виж целия пост
# 3
събота и неделя 8.00-14.00 Peace
А не е ли до 16ч. в събота и неделя? Така поне една мама каза съвсем скоро, че има ново раб. време и то от 11 юли важи?
Казвайте, че се каним в неделя да пътуваме.... Hug
Виж целия пост
# 4
До 16 часа е.  Peace За маса - не се надявай. Поне ако нямаш скътани 2-3 хилядарки или много "твой" човек в управата. А и вече не е рентабилно да имаш маса там. Не знам какво ще продаваш, но пазара е препълнен с производители,  които от години са там, наложили са се, имат си клиенти...
Виж целия пост
# 5
ААаааа....аз само на пазар..нямам какво да продавам... Laughing
Благодаря за инфото! Hug
Виж целия пост
# 6
Добре де, в петък не продават ли само на едро?
Виж целия пост
# 7
Мога ли да помоля някоя димитровградска мама да ми обясни как се стига до пазара....никога не сме ходили в Димитровград и се чудя как ще го намерим. Лесно ли е?Има ли табели?
Виж целия пост
# 8
Какъв е тоя пазар  newsm78
Виж целия пост
# 9
sunshine3, не знам от къде идваш. Ако идваш в посока от Пловдив - влизаш в града, стигаш до един светофар, продължаваш направо, на моста се престроявате наляво и сте на пазара. Табели се опасявам,че няма. ако идвате от Стара Загора - следвате табела център. Има две главни улици, по които можете да стигнете до центъра, от там и до пазара. Има кръгово,през  което минавате.Има бензиностанция на OMV. Там тръгвате или по булеварда ,който минава покрай бензиностанцията или този вляво. Карате все по този, по който сте тръгнали и ви отвежда на пазара. Peace Дано сте ме разбрали. Лесно е, а и който и да питате ще ви упъти.  Grinning
viliko - подобен на Илиенци, но с по-малко китайци Laughing
В петък през нощта е наедро. Едва ли ще се грабнете на нощен шопинг  Wink
Виж целия пост
# 10
viliko - подобен на Илиенци, но с по-малко китайци Laughing
hahaha hahaha hahaha
И с повече южни съседи.  Embarassed
Виж целия пост
# 11
 HugСладката ми съгражданка е дошла на помощ!
Виж целия пост
# 12
6te vi das edin mnogo dobyr savet na vsi4ki koito
iskat da naemat masa na nedelniq pazar.Ne go pravete za ni6to na sveta .
Prosto otkakto doide novoto rykovodstov pazara stana mnogo amma mnogo nerentabilen.
Kkakvo imam predvid.Naprimer prez dva tri meseca rabotnoto vreme postoqnno se meni,
koeto mnogo obyrkva horata koito idvat na nego,daje nqkoi se otkazaha da idvat na pazara,stava
vypros za kopuva4i ot byrgas i varna i okolnite gradove blizo do tqh.
Drogoto koeto e 4e postoqnno vdigat naemite,poslednoto besrasydno vdigane e gore dolu v porqdaka sredno 200% na obekt,koeto pravi neplatimi tezi obekti.
I nai vajnoto skasqvat vremeto za rabota ,koeto e mnogo lo6o za6topto ne moje6 da si izbie6 naema..
Ako prodyljava taka pazara do edna godina sigurno pazara ve4e 6te ostane v istoriqta.
Виж целия пост
# 13
Напомня ми едно-времешния битак в Сф...
Виж целия пост
# 14
абе той по регламент е до 16:00 в събота и неделя , но трудно се задържа някой след 14:00
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия