хомеопатично лечение на млечница при кърмаче?

  • 4 047
  • 6
Бебето ми, на 2,5 месеца неочаквано получи гъбички в устата. До този момент не сме имали такива проблеми, а не съм променяла начина на кърмене. Освен прилаганият нистатин, има ли вариант за хомеопатично лечение? Започнах да прилагам нистатин /Фунгостатин/, но за вбъдеще бих желала да не го използвам, ако проблемът се задържи.
Виж целия пост
# 1
Да, хомеопатията може да се справи с този проблем (не освен, а вместо нистатин). Тя би помогнала на организма както да се справи с гъбичките, така и да преодолее възприемчивостта си към тях.
Виж целия пост
# 2
Имали ли сте подобен проблем? Какво хомеопатично средство използвахте? А освен хомеопатия, нещо друго помогнало ли ви е, напр. обтриване със сода бикарбонат.
Виж целия пост
# 3
Обърни се към хомеопат и не взимай на своя глава
Виж целия пост
# 4
При дъщеря ми си изчезна от самосебе си. Не прибързвай с решението си. С времето и ще се махне. Това е от кърмата /предполагам знаеш/.
Виж целия пост
# 5
И за двете деца съм ползвала само нестатин(фунгостатин)и  им минаваше много бързо.За содата съм чувала от приятелка че помагало ,защото техните били много упорити.Това може да го пробваш,невярвам да навреди
Виж целия пост
# 6
Със содата се скриват за момента и после пак се появават.Мазах и със стрит Нистатин и глицерин ,но пак нищо.Най-накрая докторката ми предписа Дактатарин гел .Струва около 10 лв. Много е ефикасен. Дори помага при зачервено гърло . Пробвай, ще има ефект. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия