торбички под очите

  • 3 459
  • 26
Здравейте
Имам проблем от около 2 години имам торбички под очите. Ходих на лекар, изследванията са добре, мазах се с 1000 мазила, ама торбичките си стоят
Имам високо кръвно, но мисля , че не е от него
Имали някой друг с моя проблем. Моля споделете и помогнете
Виж целия пост
# 1
В някои от случаите торбичките под очите са признак за проблеми с бъбреците.
Също така умора, стрес, недостатъчен сън. Иди при козметик!
Виж целия пост
# 2
Темата е интересна,ама защо никой не пише..?
Виж целия пост
# 3
 пове4ето моми4ета предпо4итат да се мацотят с грим newsm78,но не и да се погрижат за вида на кожата си пове4е,затова и се коментират пове4е гримове и тн
Темата е интересна,ама защо никой не пише..?
Виж целия пост
# 4
Темата е интересна,ама защо никой не пише..?

Защото е неделя и е лято. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Темата е интересна,ама защо никой не пише..?

Защото е неделя и е лято. Simple Smile
rotfImbo тъкмо си викам "Я,някой се сетил" и ти направо ме разби newsm62
Виж целия пост
# 6
Може би е наистина вследствие на умора, стрес, недостатъчно сън. Ако имаш възможност поспивай повече, слагай си маски за очи, потърси с търсачката какви са специално за твоя проблем. Имам предвид опитай с т. н. бабини съвети.
Виж целия пост
# 7
И аз съм със същия проблем. Пробвах всякакви кремове,в момента съм с един на Галеник, уж с дрениращ ефект,но резултат нула за съжаление. Единственото което сякаш ми помага е че всяка сутрин разтривам леко под очите с бучка лед. Ще следя темата ,дано пък някой е изнамерил чудо за тази гадост  newsm78
Виж целия пост
# 8
И аз съм със същия проблем. Пробвах всякакви кремове,в момента съм с един на Галеник, уж с дрениращ ефект,но резултат нула за съжаление. Единственото което сякаш ми помага е че всяка сутрин разтривам леко под очите с бучка лед. Ще следя темата ,дано пък някой е изнамерил чудо за тази гадост  newsm78
Май всички следим темата,ама никой не споделя нищо Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Момичета , лиерак има много добър продукт за този проблем , както и Дарфен , но при дарфен са два продукта - серум и гел крем.нанасят се един след друг.Имайте в предвид и техниката на нанасяне от кладенчето на окото към края му с леко потупване.Пийте повече вода през деня , а вечер малко ограничете приема и.Успех.
Виж целия пост
# 10
И аз имам такъв проблем. Направо е ужасно! Само че при мен си е вродено (майка ми и дядо ми също имат). Понякога не си личат толкова, но друг път като се погледна в огледалото, освен едни торби, друго не виждам.
Нищо не помага. Ако сложа лед или краставица пък, очите започват да сълзят, да се дразнят и се подуват още повече - ефект все едно съм плакала Sad
Виж целия пост
# 11

Май всички следим темата,ама никой не споделя нищо Rolling Eyes

Нали не си мислиш че това е масов проблем. Какво да споделя, след като не ми се е случвало?   Rolling Eyes
След като е постоянно най добре е авторката да се консултира с дерматолог, а той от своя страна да я насочи към друг специалист , ако се налага.
Виж целия пост
# 12

Май всички следим темата,ама никой не споделя нищо Rolling Eyes

Нали не си мислиш че това е масов проблем. Какво да споделя, след като не ми се е случвало?   Rolling Eyes
След като е постоянно най добре е авторката да се консултира с дерматолог, а той от своя страна да я насочи към друг специалист , ако се налага.
Разбира се,че не е масов проблем,просто много тука се включиха и писаха "ще следя темата" ,но малко написаха кой продукт е ефективен.
Браво,че нямаш такъв проблем Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Ама то проблемът с торбичките може да не е чисто козметичен и естетичен, а да си има по-дълбоки здравословни причини, както някой вече писа по-горе. Затова най-добре се допитай до специалист.
Виж целия пост
# 14
Аз имам същия проблем от близо три години. ooooh! Няма оправия.Родителите ми и те са така.Много искам да има някакво чудо ,което да ги премахне, ама май няма такова... TiredПреди ми се появяваха от време на време,после започнаха всеки ден,като до обяд се разсейваха,а сега вече си ги има постоянно.Това ми е най-големия комплекс.Ако беше на друго място по тялото щях да ги прикрия някак си,но очите са винаги на показ и за съжаление единственно със слънчевите очила се чувствам добре.Сутрин съм най-зле.Мазала съм се с какво ли не,но няма никакъв ефект.А иначе съм хубавка Rolling Eyes и ако го нямаше този проблем щях да минавам за 27-30 годишна.Мислила съм за хирургична намеса,но незнам дали пак няма да се появят след 3 години примерно...Забелязала съм,че като вечерта ям кисело,солено или люто на другата сутрин съм направо... SickА не е от възрастта,защото доста стари хора нямат такъв проблем.Моля ви,помагайте с идеи Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия