Къде в Еленския балкан?

  • 4 543
  • 10
Привет на вси4ки! Hug

Може ли някой да ми предложи затворен комплекс  за почивка с малки деца в Еленския балкан?
Искаме да отидем няколко семейства, да отморим малко на планина, но на не повече от 250 км. от Варна и се спряхме на това китно бг. място. Приемам всякакви предложения и съвети   bouquet
Виж целия пост
# 1
Ние ще ходим тук:
http://www.chakkali.com/index.php?action=home
на 7км от Елена е, ние си резервирахме самостоятелна къщичка - 72лв, не сме ходили там, но ни го препоръчаха като идеално място за деца, затворен комплекс, детска площадка и място за лудеене, има и мезонети по 40лв май бяха, но незнам точно какви са.
А през май бяхме също в такъв комплекс пак в Еленския балкан - Усоето - 40лв беше двойната стая, 55лв апартамента, много добре се отрази на малкия.
http://www.iantra.com/index.php?option=com_content&task=view … 198&Itemid=40
Виж целия пост
# 2
Аз мога да препоръчам хотел "Еленски ритон" в с.Средни колиби - на около 14-15 км от Елена, прекрасно място - можеш да разгледаш сайта им, а ако нещо те интересува - питай.
Виж целия пост
# 3
Аз искам да попитам много далече ли е от Елена? Как е пътя до там? Храната в ресторанта? Басейна? Всичко, за което се сетиш моля  Hug
Виж целия пост
# 4
Априлки 2006 вече две поредни години ходим в "Усоето" на 4 км от центъра на Елена в кв. Усои. Комплесът е с басейн и детски кът, морави, заведение. Идеално за семейства с деца. Peace
Виж целия пост
# 5
Ние ще ходим тук:
http://www.chakkali.com/index.php?action=home
на 7км от Елена е, ние си резервирахме самостоятелна къщичка - 72лв, не сме ходили там, но ни го препоръчаха като идеално място за деца, затворен комплекс, детска площадка и място за лудеене, има и мезонети по 40лв май бяха, но незнам точно какви са.
А през май бяхме също в такъв комплекс пак в Еленския балкан - Усоето - 40лв беше двойната стая, 55лв апартамента, много добре се отрази на малкия.
http://www.iantra.com/index.php?option=com_content&task=view … 198&Itemid=40

Това място Чакалите изглежда страхотно.
Но в сайта не видях да предлагат цели самостоятелни къщички, а ти казваш че си резервирала такава. Можеш ли да ми дадеш повече инфо, стават ли за семейство с две деца??
  bouquet
Виж целия пост
# 6
Шушони,предлагат ги и като отделни самостоятелни къщички с 4 легла и като две отделни стаи в къщичката, но с обща баня.
Ние питахме по телефона, защото искахме да ползваме самостоятелно къщичката и ни обясниха, че може всякак да я наемеш, ако е само едната стая била 36лв, а цялата къщичка е с 4 легла и затова била 72лв.
Виж целия пост
# 7
априлска мама,   bouquet
Само още едно нещо.
Явно в къщичките няма условия за самостоятелно приготвяне на храна.
Какви са възможностите тогава, само този снек бар ли, там ли се хранят гостите.? Защото е затворен комплекса.....
Виж целия пост
# 8
Казаха, че това е ресторант и в него се хранят, даже имат и пакети със закуска, обяд и вечеря, поне така ни казаха, а пък и преди няколко месеца една мама от форума ми писа, че ходят всяка година там и че има ресторант т.е. няма да ми се налага да готвя. Wink
Виж целия пост
# 9
Аз мога да препоръчам хотел "Еленски ритон" в с.Средни колиби - на около 14-15 км от Елена, прекрасно място - можеш да разгледаш сайта им, а ако нещо те интересува - питай.
  Д
Дай ,моля те,повече инфо за този хотел и това село.С Гугъл нищо не открих.
 Разположение,условия,услуги,цени?
Виж целия пост
# 10
За всички, които попитаха за хотел "Еленски ритон" - това е сайта: http://elenaholiday.com/. Всичко подробно е описано, има и цени. Намира се близо до яз.Йовковци, на около 15 км от гр.Елена, в малко селце. Самият комплекс е съвсем нов, има хотелска част и две отделни къщи с по 4 стаи всяка. Препоръчвам къщите за почивка, защото са отделени и много по-тихи, отколкото хотела, но пък не във всяка стая има допълнително легло. Всяка стая има самостоятелен санитарен възел и е напълно отделена от останалите, просторно и чисто е. В двора има детска площадка с люлки и пързалка, всъщност двора още не беше довършен, когато ние бяхме там през пролетта - казаха, че ще правят също и игрище. Има външен басейн с джакузи /не знам дали вече работи - трябва да се пита/, в хотелската част има малък спа-център с парна баня, сауна и джакузи, които са включени в цената на нощувката /или поне бяха/ и могат да се използват неограничено. Има също фитнес и тенис на маса. Ресторантът е хубав, менюто не е особено разнообразно, но е вкусно. Когато ние бяхме там беше пълно с малки деца, които вдигаха невероятна врява, но персоналът се усмихваше и беше изключително любезен. Отидохме уж за 3 дни, а останахме 5 дни, не ни се тръгваше изобщо. Иначе развлечения в селото няма, ние доста обикаляхме наоколо, но трябва задължително да си с кола. Може да се отиде до Елена, до Килифаревския манастир, малко по-далеч е Трявна, Дряновския манастир, пещерата "Бачо Киро" - всъщност ние избирахме по картата кои са най-близките места и всеки ден си правихме екскурзии до някъде. Ами друго не се сещам - наистина ни хареса и си заслужава, само се надявам като всяко ново нещо да не е за 3 дни, в смисъл да не го развалят откъм обслужване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия