Френски маникюр

  • 930
  • 9
Здравейте момичета,
имам  newsm78 и ще се радвам да ме светнете.
Получих за подарък комплект Френски маникюр,но не знам как се прави.Комплекта представлява 2 шишенца бял и бледо-розов лак,плюс 2 хартийки на които са залепени бели под формата на дъгички и на нокът/но доста по дълги от нокът/ бели лепенки.Предполагам че тези от вас които си правят знаят какво обяснявам.
Мерси предварително Simple Smile

Виж целия пост
# 1
Аз не използвам тези лентички, защото не са ми удобни...вече се специализирах и си правя бялата чертичка Laughingсама.

Ако  все пак си решила значи трябва да сложиш лентичката под тази част, която ще лакираш с белият лак...и след като минеш всички нокти, я махаш.
Като засъхне лака, лакираш с розовият.

Прецени си сама, как ще ти е най-лесно!!

Успех!! newsm10
Виж целия пост
# 2
Вини,благодаря ти за обяснението.
Аз досега също сама си правех въпросният маникюр,но реших да пробвам как ще стане с лентичките.
 thumbsup thumbsup
Виж целия пост
# 3
Аз си ги ползвам лентичките, при това нееднократно. Вини ти е обяснила как става, ако искаш да ги ползваш пак - като ги отлепиш (след като засъхне белия лак), ги залепяш пак на хартийката. Поне за 3 пъти стават!
Виж целия пост
# 4
Мерси за сьвета chockolina Simple Smile
И аз снощи като ги разглеждах от близо реших 4е мога да ги употребя пове4е от един пьт,но сега след това което ти ми каза сьм още по-сигурна.Още днес ще пробвам да се направя.
Виж целия пост
# 5
Трябва да сложиш лентичката под тази част/т.е.маникюра/, която ще лакираш с белият лак...и след като минеш всички нокти, я махаш.
Като засъхне лака, лакираш с розовият.
Виж целия пост
# 6
Трябва да сложиш лентичката под тази част/т.е.маникюра/, която ще лакираш с белият лак...и след като минеш всички нокти, я махаш.
Като засъхне лака, лакираш с розовият.


 newsm78  newsm78  newsm78, лентичките се махат веднага щом минеш с лака, защото после дори и малко да засъхне може да отлепи чалки части от лака. това ми го каза маникюристка

Виж целия пост
# 7
Френския маникюр го правя без лентички! Свикнах вече! Ако ти е лесно с лентичките като ти свършат може да ги смениш с тиксо! Върши същата работа( ако нямаш лентички под ръка) Wink!
Виж целия пост
# 8
и аз като Ghosn_съм чувала, че лентичките се махат след като се мине с лака. Но иначе и аз го правя без тях Grinning
Виж целия пост
# 9
[
 newsm78  newsm78  newsm78, лентичките се махат веднага щом минеш с лака, защото после дори и малко да засъхне може да отлепи чалки части от лака. това ми го каза маникюристка


Цитат

То4но така,направих си маникюра,но оставих ленти4ките по-дьлго и после при махането лака беше засьхнал и ми се отлепиха 4асти от лака,та го правих наново.Ленти4ките трябва да се махат веднага.Но и аз мисля да мина на вариант-без ленти4ки,както и досега сьм си го правила.По-лесно ми е и не става много по зле и неравно отколкото с ленти4ките,но това разбира се си е мое мнение Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия