Хладилник SMEG в Б-я

  • 7 126
  • 13
Някой да има представа дали може да се намери тук,и на каква цена за комбиниран хладилник с фризер?Благодаря ви   bouquet.
Виж целия пост
# 1
Смег са онези шаренките, нали? И аз искам да знам дали ги има!!! А дали нямат сайт?
Виж целия пост
# 2
Точно тези Peace .Сайт имат обаче не в Б-я.Питам ако някой знае за вносител,страшно ги харесвам и евентуално бих се прежалила да си купя, някъде четох за цена 2000лв.
Виж целия пост
# 3
Очите ми останаха в един жълт. Но беше втора употреба с 6 месеца гаранция. Цената му беше 600 лв. В магазините за уреди с транспортни дефекти понякога се появяват. 
Виж целия пост
# 4
Само вметка...
Mарката SMEG не се сервизира добре в Бг.
Виж целия пост
# 5
SMEG съм виждала в магазините за уреди с транспортни дефекти. Мисля, че официлано не се продават в бг. И си мисля, че нямат комбиниран хладилник с фризер, даже са с вътрешна камера, като най-старите хладилници.
Виж целия пост
# 6
Благодаря за отговорите  bouquet.Имат комбинирани ,влизах в сайта им.За 2-ра употреба си мислех,но дали ще намеря точно такъв,ако някой срещне да свирка Whistling http://www.smeguk.com/Catalogue/Product/FAB32O7.aspx?Req=11110275  отивам и го взимам!
Виж целия пост
# 7
Благодаря за отговорите  bouquet.Имат комбинирани ,влизах в сайта им.За 2-ра употреба си мислех,но дали ще намеря точно такъв,ако някой срещне да свирка Whistling http://www.smeguk.com/Catalogue/Product/FAB32O7.aspx?Req=11110275
За София - видях СМЕГ в магазина за уреди с транспортни дефекти на ул. Стара планина 34. Беше обаче само хладилни с вътрешна камера. Можеш да идеш да разгледаш, получават нова стока доста редовно.
Виж целия пост
# 8
  bouquet а какъв цвят е сещаш ли се?
Виж целия пост
# 9
Червен и инокс имаше. Не съм питала дали има други и т.н. просто ми направи впечатление  Flutter
Виж целия пост
# 10
Диди, ще се загледам в магазина за хладилника. Цвета беше бледо жълт.
Виж целия пост
# 11
  bouquet
Виж целия пост
# 12
  bouquet а какъв цвят е сещаш ли се?
имат оранжев, розов, черен и бяла перла в този магазин.
Виж целия пост
# 13
 Hug супер,мерси много!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия