забавяне на менструацията

  • 1 958
  • 6
Имам проблем.Другата седмица отивам на море и ужас ще ми дойде.Чувала сам за лекарства,които забавят,но незнам какви са пък ме е срам да питам в аптеката. Някой пил ли е нещо такова.
Виж целия пост
# 1
Мисля, че не си достатъчно голяма да искаш съвети за подобни неща точно от форума. Има си лекари за целта. А ако си достатъчно голяма да носиш отговорност сама за себе си, прецени нещата и не се срамувай, а все пак попитай поне личния си лекар. Такива лекарства не се пият просто така за единия кеф на морето.
Виж целия пост
# 2
Наистина е по-добре да се консултираш с лекар. Аз след такава консултация пих Оргаметрил, за да отложа, но лекар трябва да ти каже какво и как да пиеш.
Виж целия пост
# 3
Най - добре е да се косултираш с лекар. Можеш да погледнеш и тази тема за повече информация, но не те съветвам да приемаш нещо без лекарско предписание.
Виж целия пост
# 4
Каквото и да пиеш, задължително се консултирай с лекар, за да няма после теми от сорта: "не ми идва, закъснява ми с еди колко си, да не би да съм бременна и т.н." Щото така както си решила да си самопредпишеш нещо, после може да решиш да правиш и секс без предпазни мерки Confused
Виж целия пост
# 5
И аз съм за консултацията с гинеколог, друг специалист или поне личния лекар. Иначе ми идват няколко неща на акъла: едното е старият метод с големи дози витамин С, което обаче не ти гарантира нищо, при мен се е получавало веднъж, а друг път- не. Поне няма да ти навреди. Ако пиеш противозачатъчни таблетки, просто продължаваш кутийката и така няма да ти дойде (затова обаче поне звънни един телефон на гинеколога си). Иначе има някакви лекарства други, но аз не мога да ти дам много подробности.
Виж целия пост
# 6
За отлагане на цикъла - Примолут Нор.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия