ССК'08 гр. Русе

  • 5 676
  • 139
Здравейте момичета,

вчера се заразих от ентусиазма на Мирелката,която само за един ден е запретнала ръкави и успяла да свърши доста неща.Намерила е спонсор(Про-кредит банк),които ще ни осигурят 450 лева за брошури.Браво на нея и на тях.
Идеята е с част от парите да се разпечатат от онези двустранните брошури с памперсите отпред,които Хедра беше написала преди време.С друга част да се измислят и направят нови.
Има идеи за поход,за тениски,за изложба.
Знам,че времето е доста ограничено,но вярвам,че с общи усилия можем да се справим  Hug

Включвайте се и вие.
Виж целия пост
# 1
ей, Русе, ще ни сложите в малкия си джоб. Ние в Габрово по- по габровски ще я караме- скромничко и полека ! Joy  bouquet
Виж целия пост
# 2
зДРАСТИ, САМО ДА ПОЯСНЯ, ЧЕ ЕНТУСИАЗМА Е НА бУМЕРАНГ, ТЯ ДАДЕ ИДЕЯТА, А Аз подпалих колата.
Ще имаме нужда от желаещи да разпространяват брошурите. И от намиране на жени, които биха се включили в организацията на всичко, в похода и тн, но не посещават форуми. Т.е, впрегнете кърмещите Нефорумки Simple Smile. В нашето студио Вихър мисля да организираме няколко беседи за кърменето м/у бъдещи и настоящи кърмачки за взаимопомощ, а ми се иска да мога да навия и нашия хомеопат за лекция за чудото кърма. О)ще мисля и за кърмачески снимки някъде, но ще трябват малко пари. И медиите, ако имате познати там някъде, обадете се. Тел ми е 0886 471 691 
Виж целия пост
# 3
Русе
2.08. събота
17.00 - Клуб “Здравей здраве”, Студио “Вихър” - среща-разговор между бъдещи, настоящи и бивши кърмачки по проблемите на кърменето

4.08. понеделник
18,30 - Шествие в подкрепа на кърменето. Сборен пункт - Вазата в парка в 18.15

7.08. четвъртък
18,00 - Лекция на тема ”Чудото кърма “ и “Хомеопатия за кърмачката” в “Студио Вихър”, лектор - д-р Георги Хаджиев, хомеопат-здравен център “Холистика”  и  беседа  за кърменето.
Всеки ден - раздаване на информативни брошури на възлови места в града.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Виж целия пост
# 4
В отчетната по град пуснете датите и събитията, ако не сте още Grinning
Общата ССК програма вече краси различни подфоруми, така че там няма нужда да се пускат допълнителни анонси (за да не ни бият за спам Joy)
Виж целия пост
# 5
Networx - Русе се навиха да ни помогнат с много реклама по медии(вестници, телевизии, интернет).  Party
Решихме да направим и неофициална пресконференция няколко дни преди похода - пък каквото стане.
Имам идея за една професионална фотосесия(с цел изложба, плакати, календари), която да представи кърменето като нещо модерно, красиво и съвременно. Но понеже нямаме време, това ще го отложим във времето.

Бу, ше пуснем и в отчетната задължително!
Но тази тема ни трябва, защото много се размиват нещата в отчетните теми, там има повече спам от всичко на света.  Laughing
А тук ще можем да съберем дет' се вика русенските кърмачки в един кюп, тъкмо да преценим какъв ни е капацитета за похода и останалите неща.  Hug

Едит: инфо в отчетната ни русенска тема
Виж целия пост
# 6
Трябва да раздадем брошури по детските магазини!
Има ли желаещи, с които да тръгнем и да раздаваме по магазини(може и аптеки)?
Ако всеки раздаде в собствения си квартал също ще стане лесно и бързо.
Виж целия пост
# 7
вече изразих желание( само пред Мирелката  Embarassed) да разхвърлям брошурки по детските магазини. но това за кварталите май е по- добра идея. с удволствие поемам кв. Родина. мога да помагам със съвсем малко неща заради двете ремаркета  Sad , но поне да се разходя из квартала мога
Виж целия пост
# 8
Networx - Русе се навиха да ни помогнат с много реклама по медии(вестници, телевизии, интернет).  Party
Решихме да направим и неофициална пресконференция няколко дни преди похода - пък каквото стане.
Имам идея за една професионална фотосесия(с цел изложба, плакати, календари), която да представи кърменето като нещо модерно, красиво и съвременно. Но понеже нямаме време, това ще го отложим във времето.
Само моля да не изпреварва националната пресконференция за откриване на ССК на 1-ви Simple Smile

А за фотосесията ще говорим Laughing Впрочем, такава идея вече има осъществена наполовина...затаете дъх Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Здравейте. Много искам да се включа в раздаването на брошури и другите инициативи. В момента кърмя бих казала успешно малката си дъщеря седми месец благодарение на информацията във форума. Имам и приятелки кърмачки за похода.  Hug Hug Hug Временно съм в Русе и затова не съм се представила по-рано. Браво на вас момичета   bouquet
Виж целия пост
# 10
вече изразих желание( само пред Мирелката  Embarassed) да разхвърлям брошурки по детските магазини. но това за кварталите май е по- добра идея. с удволствие поемам кв. Родина. мога да помагам със съвсем малко неща заради двете ремаркета  Sad , но поне да се разходя из квартала мога

Супер! Като станат брошурите ще се обадим да направим една срещичка, за да можем още на 01.08, или дори преди 01.08. да почнем да раздаваме.
Честито ти 2-ро детенце! Отдавна не съм влизала явно, щом съм изпуснала такова събитие! Да ти е живо и здраво!

ruth, за кой квартал можеш да се включиш?

Мерси за бързото отзоваване, много сте яки!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 11

Само моля да не изпреварва националната пресконференция за откриване на ССК на 1-ви Simple Smile

А за фотосесията ще говорим Laughing Впрочем, такава идея вече има осъществена наполовина...затаете дъх Mr. Green

Ок!  Peace
Виж целия пост
# 12
Още: и тук да кажа, не само на Мирелката Laughing

Ще пратим:

- Плакати за ССК
- брошури кърмачески 2 бр (два вида, демек)
- какво е ЛЛЛ и с кои прибори се консумира
- стикери 'Аз подкрепям кърменето'
- диск с клип (изненада)

Вие имате несметно количество брошури Crazy Но някакво количество пак ще пратя. Grinning
Виж целия пост
# 13

Страхотно! Hug

Пък брошури ще си разменим, тъкмо да има разнообразие.  Laughing

Виж целия пост
# 14
Във "Възраждане" съм по принцип, но не е проблем да си направя една разходка и другаде. Слава Богу тук има кой да се грижи за децата.   Hug

Сетих се, че бих могла да раздам брошури и в АГ-то. В тази болница има какво да се желае по отношение насърчаването на кърменето. Майка ми работи там и ме подкрепя. Ако ви допада идеята, пишете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия