Българска или вносна санитария за баня - споделете опита си

  • 5 858
  • 13
Налепихме плочките - ура! Laughing
Сега трябва да се купува санитарния фаянс. Доколкото разбрах Видима са най-добрите, но са доста скъпи. Има ли някой впечатления от китайските, турските и пр.? Наистина ли са чак толкова зле? Харесахме едни гръцки (ама дали кораба от Китай не е спрял в Солун - не се знае). Цената им е супер, изглеждат перфектно... Чух добри неща и за Коло - май са полски, та утре ще ходя да ги погледна.

Та, моля, споделете опита си!

Не видях друга подобна тема - ако има, извинявайте!
Виж целия пост
# 1
Скъпите китайски също са много добро решение!
Ето ти един сайт: www.norivadesign.com
Виж целия пост
# 2
какво рабираш под скъпи, нашия е на Фаянс и е 180 лв
а мивката ни е искапска от намаленията на Викард...
Огледай добре, особено моноблока много трудно се сменя, а иде ли реч за вградена тоалетна по-добре по-скъпите
Виж целия пост
# 3
Ние също приключихме с ремонта на банята и санитара ни е български,спряхме се на него тъй като и както е казала Котето,части за  китайските  по-трудно се намират WinkИзбери българското  Peace Mr. Green
Виж целия пост
# 4
имам мивка коло, която е ок
тоалетната ми е от фаянс и също става
една част от кранчетата ми са на рамон солер - испански и са ок, но имах батерия на видима в кухнята, но като правих новата кухня се наложи да взема друго кранче - бланко (видимата беше на стената, сега е на мивката). не виждам особена разлика, а имам едно кранче вповече... Sick
Виж целия пост
# 5
Зависи все пак за какви цени говорим.
Ние всички взехме на Видима, поне преди 4 години бяха от евтините, доволни сме, всичко е като ново. Най-много ме беше страх за моноблокчето, че където и да ида, тези от под 200 лв. винаги са счупени, но пък "Корона"-та се оказа желязна, а и гледам, че си държи цената Peace

Баща ми беше накупил едни китайски батерии, долно пълнене и изкараха по-малко от година, да не говорим за пораженията от наводненията  Tired
Виж целия пост
# 6
Fayans е турска, а не китайска фирма. Евтиното винаги излиза по-скъпо!
Виж целия пост
# 7
Fayans е турска, а не китайска фирма. Евтиното винаги излиза по-скъпо!
Тук не става ли дума за Фаянс- Каспичан newsm78
а по темата- санитарния фаянс ми е именно на Фаяна и съм доволна Peace.Мивкии моноблок- без забележка!
Виж целия пост
# 8
Аз бих заложила на Видима! Не са скъпи, а и са перфектно качество! Не бих сложила повече никога от нестандартните тоалетни на Рока  #Cussing out, но всичко е и въпрос на вкус!
Виж целия пост
# 9
Fayans имат завод в Каспичан и визирам тях..
Видима не са си сменяли моделите последните 10 да не кажа 15 години, ненавиждам мивката МИДА
Виж целия пост
# 10
Нашите са на Рока и са доста добри, но и за Идеал стандарт имам наблюдение и също са качествени.
Виж целия пост
# 11
Аз съм доволна от Видима. Те имат доста модели с различни цени, така че все нещо вероятно ще ти хареса. Ако купите санитарията и смесителите от едно място, представителство на Видима, вероятно ще ви направят намаление. (при нас 10 - 12 %).
Виж целия пост
# 12
И у нас всичко май е на Идеал Стандарт (Видима идеал) - Севлиево.
Виж целия пост
# 13
Ние заложихме на Фаянс. Не са турски, а български и като качество нямам забележки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия