Смесване на кърма и АМ?

  • 2 409
  • 23
Тъй като се изцеждам и давам с шише кърма, но следобяд и вечер някои дни не ми достигат м/у 40-60 мл. и дохранвам с АМ. Но като сменя шишето и хем мрънка/плаче , че иска още хем разликата във вкуса го кара да се втриса и докато започне да пие минават поне 5-10 минути в борби. АМ използвам ФРИЗОЛАК ХА.
Интересува ме мога ли към изцедената кърма да добавя приготвеното АМ (да ги смеся), за да не се налага спиране на храненето за размяна на шишета ???
Виж целия пост
# 1
Не може, натоварва бъбреците.
Виж целия пост
# 2
Не може, натоварва бъбреците.

Да разбирам ли, че като се дадат едно след друго няма проблем , а заедно е проблемно? Нали бъбреците са след стомаха, дали ще се смеси в стомахчето или преди това ...
Виж целия пост
# 3
Така мисля, АМ трябва да е разтворено във вода.
Виж целия пост
# 4
Не е проблем...разтваряш си нужното количество АМ във вода и смесваш с кърмата в шишето Peace
Виж целия пост
# 5
Извинявай, не съм прочела добре, писала си приготвено АМ.  zuzu те е разбрала  Peace
Виж целия пост
# 6
Няма проблем, стига да изпива всичко, за да не похабяваш кърмата, ако не изяде всичко.  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Аз така правех - смесвах си количеството АМ с количеството вода и само прибавях кърмата.
Ама наистина гледай да не се изсилиш с количеството и да отиде зян кърмата!!!          Simple Smile Simple Smile Simple Smile           
Виж целия пост
# 8
и аз така правя кърмата ми намаля от доста време и той не иска  да суче изцеждам се и го смесвам с разтвореното вече АМ ,няма проблем стига да изяде всичкото количество.
Виж целия пост
# 9
Не мисля,че има проблем,стига да изяжда кърмата Mr. GreenАз така-цедях се,и дохранвах по цял ден с АМ,но ги правех в отделни шишета,за да съм сигурна,че е изяла кърмата,дори и АМ да остане,съм спокойна,че кърмата я няма.
Виж целия пост
# 10
Няма проблем, стига да изпива всичко, за да не похабяваш кърмата, ако не изяде всичко.  Simple Smile

 Peace

Проблемът (ако изобщо е проблем) на смесването на АМ с кърма, е, че ако бебето не изяде цялото количество, част от кърмата ще бъде изхвърлена.
Виж целия пост
# 11
Ясно.
Много благодаря за отговорите. За неговата възраст той трябва да яде 140-150 мл., а аз му слагам 160 мл. . Когато остава мляко е винаги от порядъка на 20-30 мл., което не мисля , че е проблем. Да не сме за 10 мл. кърма , де Wink
Виж целия пост
# 12
Ясно.
 Да не сме за 10 мл. кърма , де Wink

Ами на мен и 10мл. кърма ми бяха много ценни. Това непрекъснато изцеждане си е голяма мъка. Смесвах кърма с Фризо НА, но слагах по-малко количество, което бях сигурна, че ще изпие, за да не хвърлям.
Виж целия пост
# 13
Ясно.
 Да не сме за 10 мл. кърма , де Wink

Ами на мен и 10мл. кърма ми бяха много ценни. Това непрекъснато изцеждане си е голяма мъка. Смесвах кърма с Фризо НА, но слагах по-малко количество, което бях сигурна, че ще изпие, за да не хвърлям.

Аз също полудявам с това изцеждане, че и бавно тече и се цедя по 30-40 минути и зърната ме болят, но ... предпочитам да изхвърля 10 мл. отколкото да реве , че не му стигат 10 мл. Simple Smile
В крайна сметка като се замислиш колко много деца са отгледани само с АМ , колкото кърма толкова ...
Виж целия пост
# 14
Първо й давах изцедена кърма, след това АМ. Не знам дали е хубаво да се смесват, така не става ли по-коцентрирано?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия