ЮХА-толкова ли сме малко родителите с този проблем?

  • 3 042
  • 7
Здравейте ,отскоро влизам в клуба,а разбрахме за тази диагноза на 2и половина годишният ми син от  2 месеца.Търся родители с този проблем,как се справяте,как е болестта в развитие,синът ми е със системна форма,тъпчем го с метилпреднизолон и всеки ден откривам нови странични /ужасни/деиствия на високите дози.Имам усещането ,че някъде в света има някакъв много прост начин на лечение и аз още не съм го открила.Лекуващият лекар ни каза да избягваме всякакви контакти на детето,поради спадналият имунитет,но това промени много нашите дни,аз се чувствам изплашена и самотна а какво ще стане с него -здравето,психиката?Как сте вие,има ли ви или наистина заболяването е много рядко?
Виж целия пост
# 1
valski* - не съм чувала за тази болест, но ако обясниш с по-прости думи, какво представлява, тогава вече може да сме чували за такива хора и да ги насочим тук.
Виж целия пост
# 2
АКО СТАВА ВЪПРОС ЗА ЮНОШЕСКИ ХРОНИЧЕН АРТРИТ, ЗАБОЛЯВАНЕТО ВЕЧЕ Е ДОСТА РАЗПРОСТРАНЕНО , НИЕ СЪЩО СМЕ С ТАКАВА ДИАГНОЗА, НО НЕ Е СИСТЕМЕН СЛАВА НА ГОСПОД...
Виж целия пост
# 3
АКО СТАВА ВЪПРОС ЗА ЮНОШЕСКИ ХРОНИЧЕН АРТРИТ, ЗАБОЛЯВАНЕТО ВЕЧЕ Е ДОСТА РАЗПРОСТРАНЕНО , НИЕ СЪЩО СМЕ С ТАКАВА ДИАГНОЗА, НО НЕ Е СИСТЕМЕН СЛАВА НА ГОСПОД...

Детето е на 2.5 год  newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 4
Да ние бяхме на 2 години и 4 месеца, когато ни го откриха...Вече повече от година се борим с болестта....Под 18 години се казва "юношески" над 18 "ревматоиден", но това е условно, защото болесста е много специфична при малките и при големите...."Системен" вече е съвсем друг вид.....С  три думи МНОГО ГАДНА БОЛЕСТ.....Децата много страдат, защото болките са големи, лекарствата са много силни с много странични ефекти...
Виж целия пост
# 5
valski* в такъв случай има цяла тема с това заболяване пусни малко търсачката или нека някоя мама да ти я посочи.

Виж целия пост
# 6
Темата е "Юношески артрит"   Питай каквото мога и знам ще ти кажа и най-вече ти е нужен кураж....
Виж целия пост
# 7
Благодаря,явно темата е "юношески артрит"ще я следя и ще се опитвам да бъда силна,а системната форма явно е наистина рядко срещана
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия